سردار پاکپور: نیروی زمینی سپاه از ابتدای وقوع زلزله کرمان وارد منطقه شد

ارسال شده توسط admin در تاریخ: 07 دسامبر 2017

سردار پاکپور: نیروی زمینی سپاه از ابتدای وقوع زلزله کرمان وارد منطقه شد

سپاه نیوز: فرمانده نیروی زمینی سپاه گفت: گروه‌های مهندسی ما با شروع زلزله کرمان وارد منطقه شد و به یاری زلزله زدگان شتافت.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ پاسدار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه در حاشیه مراسم پروژه های محرومیت زدایی نیروی زمینی سپاه و در جمع خبرنگاران درباره اقدامات سپاه در زلزله کرمان، با بیان اینکه گروه‌های مهندسی ما با شروع زلزله وارد منطقه شد و به یاری زلزله‌زدگان شتافت، گفت: بیمارستان‌های صحرایی نیروی زمینی سپاه وارد میدان شد و کمک های پزشکی را ارائه کرد. همچنین گروه‌های مهندسی ما نیز کارهای کمک به آوار برداری را انجام دادند.

وی افزود: ما قریب به 150 هزار کنسرو را برای کمک به زلزله‌زدگان همان روز اول توزیع کردیم و مواد غذایی را تقسیم کردیم. سخت‌ترین و مهمترین کار ما در زلزله روزهای اول است و پس از آن کار وضعیت عادی تری خواهد داشت.

 

سردار پاکپور با بیان اینکه اسکان موقت را قرارگاه سازندگی خاتم  الانبیاء(ص) آغاز کرد و ظرف یک ماه آینده این اقدام  پایان خواهد گرفت خاطرنشان کرد: نیروی هوافضای سپاه با هواپیمای ایلوشین و آنتونوف به یاری زلزله زدگان شتافتند.

 

فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران اظهار داشت: در بیمارستان‌های نیروی زمینی سپاه همچنین عمل‌های جراحی مهمی انجام شد.  مسئولیت نیروی زمینی سپاه در زلزله، روستاها و شهر ثلاث باباجانی بود که به خوبی به وظایف خود عمل کرد. در زلزله اخیر کرمانشاه شاهد بودید که نیروی زمینی سپاه اقدامات اساسی را انجام داد.

 

 

 

انتهای خبر/09

منبع : سپاه نیوز

بدون پاسخ برای "سردار پاکپور: نیروی زمینی سپاه از ابتدای وقوع زلزله کرمان وارد منطقه شد"

نوشتن نظر


  • admin: سلام فقط کافیست بر روی لینک دانلود کنید تا جزوه مورد نظر دانلود شود با تشکر
  • Arad: سلام فایل هارو کجا باید دانلود کنیم؟

آمار گیر سایت