فرمانده لشکر ۸ نجف اشرف اعلام کرد:خنثی سازی بسته انفجاری در نجف آباد اصفهان

ارسال شده توسط admin در تاریخ: 18 سپتامبر 2017

فرمانده لشکر ۸ نجف اشرف اعلام کرد:خنثی سازی بسته انفجاری در نجف آباد اصفهان

سپاه نیوز: سرهنگ رشید زاده گفت : خودروی سواری مشکوک به حامل بسته انفجاری در نجف آباد اصفهان شناسایی و مواد انفجاری جاسازی شده درآن خنثی شد.

 به گزارش سپاه نیوز ؛ سرهنگ پاسدار سیف الله رشیدزاده فرمانده‌ لشکر زرهی ۸ نجف اشرف گفت: ساعت ۲۲:۳۰ شب گذشته در پی گزارش های مردمی مبنی بر توقف خودرویی مشکوک در یکی از محله های نجف آباد، نیروهای عملیات ناجا وارد عمل شدند.

سرهنگ رشیدزاده با بیان اینکه نیروهای عملیات ناجا بلافاصله با کنترل منطقه و شناسایی موقعیت خودرو سواری، متوجه نصب بسته ی مشکوک مجهز به چراغ چشمک زن شدند، افزود: در پی این شناسایی، نیروهای لشکر زرهی ۸ نجف اشرف نیز به گروه های عملیاتی پیوستند.

 

 

وی در ادامه افزود: گروه چک و خنثی این لشکر در ساعت 23:30 با بررسی های اولیه و با استفاده از امکانات تخصصی؛ پس از ایجاد فضایی ایمن برای خنثی کردن آن، نسبت به انتقال این بسته انفجاری به فضای باز بیرون شهر اقدام و ساعت 15 دقیقه بامداد آن را منهدم کردند.

 

فرمانده لشکر ۸ نجف اشرف در پایان اظهار کرد :برغم برخی شایعات مطرح شده ، این بسته انفجاری در اطراف منزل شهید حججی نبوده و  تلاش ها برای شناسایی عوامل این اقدام ادامه دارد.

منبع : سپاه نیوز

بدون پاسخ برای "فرمانده لشکر ۸ نجف اشرف اعلام کرد:خنثی سازی بسته انفجاری در نجف آباد اصفهان"

نوشتن نظر


  • admin: سلام فقط کافیست بر روی لینک دانلود کنید تا جزوه مورد نظر دانلود شود با تشکر
  • Arad: سلام فایل هارو کجا باید دانلود کنیم؟

آمار گیر سایت