سردار‌ فضلی‌ مطرح کرد: آمادگی‌ و اشراف کامل نیروهای‌ امنیتی و اطلاعاتی‌ در برگزاری‌ مراسم ارتحال امام(ره)

ارسال شده توسط admin در تاریخ: 05 ژوئن 2017

سردار‌ فضلی‌ مطرح کرد: آمادگی‌ و اشراف کامل نیروهای‌ امنیتی و اطلاعاتی‌ در برگزاری‌ مراسم ارتحال امام(ره)

سپاه نیوز:جانشین سازمان بسیج مستضعفین گفت: در بحث تامین امنیت زائران مرقد مطهر امام(ره) نیروهای امنیتی و اطلاعاتی، ما به طور کامل آمادگی داشته و اشراف خیلی خوبی دارند.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار علی فضلی جانشین سازمان بسیج مستضعفین کشور با حضور در جلسه فرماندهان و مسئولان قرارگاه شهید حسین فهمیده(ستاد مرکزی برگذاری گرامیداشت رحلت امام خمینی(ره))، با پرواز بر فراز حرم مطهر امام خمینی(ره)، از وضعیت منطقه و خدمات ارائه شده بازدید کرد.

سردار فضلی در ادامه این بازدید با اشاره به اقدامات انجام شده در آستانه سالگرد ارتحال بنیانگذار انقلاب اسلامی، گفت: برادران ما در قرارگاه شهید حسین فهمیده فعالیت‌های ارزشمندی را به واسطه ماه مبارک رمضان به عنوان اولین تجربه برگزاری مراسم ارتحال امام خمینی(ره) در این ماه انجام داده اند، برابر گزارشی که مسئولان قرارگاه به بنده دادند اقدامات بسیاری اتجام شده است و همه تمهیدات و پیش بینی ها به خوبی انجام شده است.

سردارفضلی تصریح کرد: در بحث تامین امنیت زائران مرقد مطهر امام(ره) نیروهای امنیتی و اطلاعاتی، ما به طور کامل آمادگی و اشراف خیلی خوبی را دارا هستند.

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین خاطرنشان کرد: در حوزه خدمات، پشتیبانی و تکریم زائران عزیز امام(ره) از استان تهران و زواری که از استان های همجوار (قم، مرکزی، سمنان، مازندران و بخشی از استان اصفهان) شرف حضور پیدا می کنند، باید با تمام اخلاص به آن ها خدمت کنیم، بواسطه این که این ها مهمانان عزیز امام هستند و با زبان روزه مشرف شده اند.

وی یادآور شد: زواری در گرما و طی مسافتی هرچند کوتاه ولی با زبان روزه برای زیارت و تجدید میثاق با آرمان های امام راحل در سالگرد ارتحال امام، پس از اذان ظهر به مرقد امام مشرف می شوند، آرزوی موفقیت و سلامت دارم و برای اعضای قرارگاه شهید فهمیده هم توفیق خدمت داریم تا بتوانند با اخلاص به زوار امام خمینی (ره) خدمت کنند.

سردارفضلی در پایان گفت: ان‌شاءالله همه زوار به سلامت در این مراسم حضور پیدا کنند و با صحت و بهره مندی از معنویت همجواری با امام(ره) و بیانات عمیق و پر مغز نایب امام زمان امام خامنه ای مدظله العالی کوله بار خودشان را پر کنند، بنده جا دارد از همه رسانه ها در الخصوص خبرگزاری بسیج در پوشش و  انعکاس گسترده اخبار تقدیر و تشکر کنم.

انتهای پیام/02

بدون پاسخ برای "سردار‌ فضلی‌ مطرح کرد: آمادگی‌ و اشراف کامل نیروهای‌ امنیتی و اطلاعاتی‌ در برگزاری‌ مراسم ارتحال امام(ره)"

نوشتن نظر


  • admin: سلام فقط کافیست بر روی لینک دانلود کنید تا جزوه مورد نظر دانلود شود با تشکر
  • Arad: سلام فایل هارو کجا باید دانلود کنیم؟

آمار گیر سایت