دریادار فدوی درشیراز: نیروی انسانی با شاخص های “انقلابی “از برترین مؤلفه های قدرت است

ارسال شده توسط admin در تاریخ: 01 ژوئن 2017

دریادار فدوی درشیراز: نیروی انسانی با شاخص های "انقلابی "از برترین مؤلفه های قدرت است

سپاه نیوز:فرمانده نیروی دریایی سپاه گرفتاری امروز بشر را محصول فاصله گرفتن از اصول و مبانی اعتقادی عنوان و تصریح کرد:امروز یکی از برترین مؤلفه های قدرت، نیروی انسانی با شاخص های انقلابی است.

به گزارش سپاه نیوز؛ دریادار پاسدار علی فدوی  فرمانده نیروی دریایی سپاه  در جمع  فرماندهان، مدیران و مسئولان مرکز آموزش احمدبن موسی(ع) این نیرو در شیرازبا اشاره به برکات بی نظیر ماه مبارک رمضان، بر اهمیت خودشناسی، خودسازی و جایگاه بندگی تأکید و تصریح کرد: هدف نهایی خلقت، دستیابی به کمال و عبودیت و بندگی خدا است.

وی افزود: هر حرکتی بر این مبنا، تطبیق دادن رفتار با تعالیم  و دستورات آسمانی و وحیانی است و حرکت بر خلاف این مسیر، پیمودن مسیر انحراف و انحطاط خواهد بود.

فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: گرفتاری امروز بشر محصول فاصله گرفتن از اصول و مبانی  اعتقادی که اساس آن تعالیم آسمانی است می باشد ؛ تعالیم وحیانی که انبیاء و اولیای الهی مروج و مبلغ آن بوده اند.

وی افزود: بشر به هر میزان که سیره و رفتار خود را بر این مبنا انطباق دهد، از گرفتاری و مشکلاتش کاسته شده و هرچه از این اصول و مبانی فاصله بگیرد، به همان میزان بر گرفتاری و مشکلات او افزوده خواهد شد.

دریادار فدوی با اشاره به رسالتی که مرکز آموزش احمدبن موسی(ع) در موضوع تربیت بر عهده دارد، اظهار کرد: یکی از برترین مؤلفه های قدرت،بهره مندی از نیروی انسانی با شاخص های انقلابی است.

وی خاطرنشان کرد: نیروی انسانی مؤمن، متعهد، دانشمند، پرتلاش و پرانگیزه بالاترین سرمایه و ثروت و یکی از مهم ترین معیارهای قدرتمندی است.

فرمانده نیروی دریایی سپاه در پایان این مراسم از پروژه های عمرانی و آموزشی درمرکز آموزش احمدبن موسی(ع) بازدید کرد.

انتهای پیام/02

منبع : پایگاه خبری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

بدون پاسخ برای "دریادار فدوی درشیراز: نیروی انسانی با شاخص های “انقلابی “از برترین مؤلفه های قدرت است"

نوشتن نظر


  • admin: سلام فقط کافیست بر روی لینک دانلود کنید تا جزوه مورد نظر دانلود شود با تشکر
  • Arad: سلام فایل هارو کجا باید دانلود کنیم؟

آمار گیر سایت