مذاکره کنندگان هسته ای بدانند

ارسال شده توسط admin در تاریخ: 14 آوریل 2017

مذاکره کنندگان هسته ای بدانند

گره خوردن یهود با تحریف ؟

 قرآن كريم كلمه تحريف را مخصوصا در مورد يهودي ها بكار برده و با ملاحظه‏ تاريخ معلوم می‏شود كه اينها قهرمان تحريف در طول تاريخ هستند. نمی‏دانم‏ اين چه نژادی است كه تمايل عجيبی به قلب حقايق و تحريف دارد لهذا هميشه كارهايی را در اختيار می‏گيرند كه در آنها بشود حقايق را تحريف و قلب كرد.

من شنيده ‏ام بعضی از همين خبر گزاري های معروف دنيا كه راديوها و روزنامه ‏ها هميشه از اينها نقل می‏كنند منحصرا در دست يهودي هاست. چرا؟ برای اينكه بتوانند قضايا رادر دنيا آن طوری كه دلشان می‏خواهد منعكس كنند و قرآن چه عجيب درباره‏ اينها حرف می‏زند. اين خصيصه يهوديان كه تحريف است، در قرآن بصورت‏ يك خصيصه نژادی شناخته شده است. در يكی از آيات قرآن در سوره بقره‏ می‏فرمايد: « افتطمعون ان يؤمنوا لكم »ای مسلمانان آيا شما طمع بستيد كه‏ اينها به شما راست بگويند ؟ اينها همان ها هستند كه با موسی می‏رفتند و سخن خدا را می ‏شنيدند اما وقتی كه برمی‏ گشتند تا در ميان قومشان نقل كنند آن را زير و رو می‏كردند. « افتطمعون ان يؤمنوا لكم و قد كان فريق منهم يسمعون كلام الله ثم‏ يحرفونه من بعد ما عقلوه و هم يعلمون »( 1 ). تحريف هم كه می‏ كردند، نه از باب اينكه نمی‏ فهميدند و عوضی بازگو می‏ كردند، نه! اينها ملت باهوشی هستند و خوب هم می‏ فهميدند، اما در عين اينكه خوب می‏ فهميدند معذلك حرفها را، سخنان را به گونه ای ديگر برای مردم بيان می‏كردند. تحريف همين است. يعنی پيچ دادن، كج كردن‏ چيزی، از مسير اصلی منحرف كردن. اينها در كتب الهی تحريف كردند. ”(2)

———-

(1) آيا طمع داريد كه يهودیان به دين شما بگروند در صورتی كه گروهی ازآنان كلام خدا را شنيده و بدلخواه خود آن را تحريف می‏كنند با آنكه در كلام‏ خدا تعقل كرده معنی آن را دريافته‏ اند . سوره بقره،75

(2) حماسه حسيني 1 / متفكر شهيد استاد مرتضی مطهری / صص 13 و 14

منبع : سراج نت

بدون پاسخ برای "مذاکره کنندگان هسته ای بدانند"

نوشتن نظر


  • admin: سلام فقط کافیست بر روی لینک دانلود کنید تا جزوه مورد نظر دانلود شود با تشکر
  • Arad: سلام فایل هارو کجا باید دانلود کنیم؟

آمار گیر سایت