سخنگوی سپاه پاسداران: ایستادگی ملت عامل ثبات جمهوری اسلامی است

ارسال شده توسط admin در تاریخ: 11 فوریه 2017

سخنگوی سپاه پاسداران: ایستادگی ملت عامل ثبات جمهوری اسلامی است

سپاه نیوز؛بعد از فرهنگ دینی، ایستادگی ملت باعث عمیق تر شدن جمهوری اسلامی ایران شده است.

ه گزارش سپاه نیوز:سردار رمضان شریف در مراسم راهپیمایی 22 بهمن ورامین گفت: آمریکایی ها توطئه های رنگارنگی را برای به زانو درآوردن انقلاب و محاصره آن انجام داده و به همه توطئه ها در طول سال های گذشته اعتراف کرده اند.

وی با بیان اینکه مزار شهدای ما که با دست خالی در برابر ژنرال ها ایستادند و ملت را سرافراز کردند مثل ستاره می درخشد گفت: امروز ملت ما با گفتمان انقلاب اسلامی سواحل مدیترانه را به دست آورده اند.

سخنگوی سپاه پاسداران افزود: در 38 سال بعد از انقلاب، با همه دشمنی های مستکبران می توانیم با صدای بلند اعلام کنیم امن‌ترین کشور منطقه و حتی جهان هستیم.

سردار شریف اظهار داشت: ملت ایران باید به این توانمندی انقلاب و فرزندان خود افتخار کنند که علی رغم تمام تلاش های دشمنان این انقلاب، به واسطه اقدامات همین جوانان همچنان مقاوم ایستاده است.

سخنگوی سپاه پاسداران پس از بیان اینکه همه ملت ایران، صاحبان اصلی این انقلاب هستند بیان کرد: بعد از فرهنگ دینی، ایستادگی ملت باعث عمیق تر شدن جمهوری اسلامی ایران شده است.

وی اظهار داشت: همه باید خدمتی صادقانه و خالصانه به این مردم بکنیم و همانگونه که شهدا الگو شده اند، مسئولین نیز قدر این امنیت را بدانند و هیچ لحظه ای را برای خدمت به این مردم از دست ندهند و الگویی برای همه مردم باشند.

سردار شریف افزود: ما قادر هستیم در حوزه دفاعی و نظامی بعد از 38 سال کشورمان را به جایی برسانیم که صاحبان بزرگترین قدرت های نظامی جهان معترف به این قدرت هستند و به همین دلیل نیز به خودشان اجازه تعرض به کشورمان را نمی دهند.

سخنگوی سپاه پاسداران ضمن بیان اینکه دشمنان به موضوع امنیت در کشور ما اعتراف کرده اند، افزود: همه مردم از مسئولین می خواهند که قدر این آرامش و امنیت را بدانند و برای رسیدن به مناسب زودگذر این امنیت و آرامش را زیر سوال نبرند.

وی بیان کرد: در آستانه انتخابات عده ای در نظر دارند که همه امنیت نظام را شخم بزنند که مورد رضایت مردم، رهبر معظم انقلاب اسلامی و شهدا نیست به همین دلیل نیز باید مراقبت کنند.

سردار شریف پس از بیان اینکه برخی مسئولین به جای نشان دادن توان خود به دنبال آن هستند که امنیت را زیر سوال ببرند گفت: این مردم همه داشته خود را برای این نظام هدیه کرده اند که شهدای انقلاب و جنگ تحمیلی و مدافع حرم از نمونه این هدیه ها است؛ این شهدای مدافع حرم برای امت اسلامی سرافرازی آفریدند و جاهلانی که با برداشت های سطحی و منحرف از آیین پیامبر(ص) چهره پیامبر مهربانی را خشن نشان دادند، با مقاومت این ملت و مشاوره های دقیق این اقدام را به شکست منجر کردند.

سخنگوی سپاه پاسداران بیان کرد: جوانان ما دارای هوش و خلاقیت های زیادی هستند به همین دلیل نیز بخش عمده آنها فریب دشمنان را نخواهند خورد و آگاه هستند.

وی اظهار داشت: روشنفکرانی که فکر می کردند کعبه آمال آنها آمریکایی ها است امروز باید اعتراف کنند که به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی و امام خمینی(ره) توجه عمیق و ویژه ای نداشتند.

سردار شریف افزود زیباترین مقطع انقلاب اسلامی امروز است که بعد از 38 سال دشمن ما چهره خود را شفاف نشان ملت داد و اعلام کرد کودک 5 ساله ایرانی می تواند امنیت ملی آمریکا را بر هم بریزد.

سخنگوی سپاه پاسداران بیان کرد: افرادی که امروز از کودک 5 ساله ایرانی واهمه دارند همان هایی هستند که مدعی بودند اگر ناو خودمان را از نقطه ای حرکت دهیم باید تمام آن منطقه خبردار بایستند ولی امروز به این نقطه رسیده است که کودک 5 ساله ایرانی می تواند امنیت ملی آمریکا را بهم بریزد.

منبع : پایگاه خبری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

بدون پاسخ برای "سخنگوی سپاه پاسداران: ایستادگی ملت عامل ثبات جمهوری اسلامی است"

نوشتن نظر


  • admin: سلام فقط کافیست بر روی لینک دانلود کنید تا جزوه مورد نظر دانلود شود با تشکر
  • Arad: سلام فایل هارو کجا باید دانلود کنیم؟

آمار گیر سایت