سرلشکر باقری:مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن قدرت و اقتدار ملی را نشان دهند تا دشمنان لحظه‌ای به فکر تجاوز نباشند

ارسال شده توسط admin در تاریخ: 06 فوریه 2017

سپاه نیوز: رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: مردم با حضور در راهپیمایی 22 بهمن امسال به دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی، قدرت و اقتدار و بصیرت ملی را نشان دهند تا دشمنان حتی لحظه‌ای به فکر تجاوز به میهن اسلامی نباشند.

ه گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح به در آستانه فرا رسیدن 22 بهمن خاطرنشان کرد: حضور مردم انقلابی و با ایمان در راهپیمایی 22 بهمن امسال نشان دهنده بصیرت بالای مردم انقلابی و مسلمان ایران اسلامی است.

وی افزود: 22 بهمن روز وحدت مردم می‌باشد، وحدتی که امام آن را وحدت کلمه نامید و با حضور مردم در صحنه انقلاب به نمایش درآمد، 22 بهمن یادآور حماسه مشت‌ها و فریادهای تاریخ‌ساز ملت است. روز انفجار نور، روز مطلع فجر و آغاز بهار آزادی، بهاری که در آن جای شهدای انقلاب خالی بود، بهار سراسر افتخار و بشارت.

ئیس ستاد کل نیروهای مسلح از مردم شریف و خانواده نیروهای مسلح دعوت کرد تا با حضور در راهپیمایی 22 بهمن امسال یاد شهدای انقلاب را گرامی بدارند و به دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی، قدرت و اقتدار و بصیرت ملی را نشان دهند تا دشمنان حتی لحظه‌ای به فکر تجاوز به میهن اسلامی نباشند.

انتهای خبر/07

منبع : سپاه نیوز

بدون پاسخ برای "سرلشکر باقری:مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن قدرت و اقتدار ملی را نشان دهند تا دشمنان لحظه‌ای به فکر تجاوز نباشند"

نوشتن نظر


  • admin: سلام فقط کافیست بر روی لینک دانلود کنید تا جزوه مورد نظر دانلود شود با تشکر
  • Arad: سلام فایل هارو کجا باید دانلود کنیم؟

آمار گیر سایت