راه اندازی “رادیو انقلاب” در دهه فجر امسال

ارسال شده توسط admin در تاریخ: 02 فوریه 2017

به گزارش ” پایگاه اطلاع رسانی سپاه ثارالله ” مدیر کل صدای استان  های معاونت امور استان های سازمان صدا وسیما  گفت: به مناسبت دهه فجر “رادیو انقلاب” با رویکردی نوگرایانه و پرداختن به موضوعات مربوط به انقلاب اسلامی به صورت میدانی برای تولید جنگ ها و برنامه های شاد در استان ها راه اندازی می شود.

وحید کمالی در مراسم افتتاح رادیو نما  درصدا و سیمای مرکز کرمان افزود: رسانه ملی باید در جهت حفظ مرجعیت انقلاب اسلامی و ارزش‌های آن تلاش کند.

وی گفت: رسانه های استکباری با برنامه ریزی خصمانه امروز کانون خانواده ، مدرسه و بسیاری از نقش های بسیج ومردم را در جمهوری اسلامی ایران نشانه گرفته اند .

مدیر کل صدای استان های معاونت امور استانهای سازمان صدا وسیما با بیان اینکه اکنون بیشترین اعتماد مردم در فضای رسانه‌ای به رسانه ملی است گفت: در راستای توسعه همه جانبه به عنوان سیاست رسانه ملی راه اندازی رادیو های تخصصی در این سازمان در دستور کار است.

رادیو نما یا رادیو تصویری در صدا وسیمای مرکز کرمان به منظور افزایش مخاطبان صدای مرکز کرمان ، امروز بطور رسمی افتتاح شد.

این رادیو ، اطلاعاتی درباره برنامه های در حال پخش و راههای ارتباطی مردم با شبکه استانی صدای مرکز کرمان به همراه تصویر در اختیار مخاطبان قرار می دهد.

برنامه‌های رادیو نمای کرمان به ‌طور 24  ساعته پخش می‌شوند و از این پس مخاطبان می‌توانند با تنظیم مجدد گیرنده‌های دیجیتال این رادیو را دریافت کنند.

در مراسم افتتاح رادیو نما ، علی رمضانی مدیر کل صدا وسیمای مر کز کرمان هم از تولید بیش از ده هزار دقیقه برنامه در بخش های سیما ، صدا و خبر برای دهه فجر انقلاب اسلامی خبر داد .

امام جمعه موقت کرمان هم در این مراسم رادیو نما را ابتکاری جدید و مناسب در راستای پیام رسانی و اهداف نظام جمهوری اسلامی دانست و گفت : صدا وسیمای جمهوری اسلامی در راستای اهدافی که به ان محول شده تاکنون موفق عمل کرده است.

حجت الاسلام عربپور ، گفتن حقایق ، سوق دادن مردم به سمت و سوی حق و حقیقت را از ویژگی های بارز صدا و سیما دانست.

منبع : پایگاه اطلاع رسانی سپاه ثار الله استان کرمان

بدون پاسخ برای "راه اندازی “رادیو انقلاب” در دهه فجر امسال"

نوشتن نظر


  • admin: سلام فقط کافیست بر روی لینک دانلود کنید تا جزوه مورد نظر دانلود شود با تشکر
  • Arad: سلام فایل هارو کجا باید دانلود کنیم؟

آمار گیر سایت