آیت‌الله هاشمی با امیرکبیر قابل مقایسه نیست/ با بدعهدی آمریکا در قضیه برجام باید محکم وقاطعانه برخورد شود

ارسال شده توسط admin در تاریخ: 20 ژانویه 2017

آیت‌الله هاشمی با امیرکبیر قابل مقایسه نیست/ با بدعهدی آمریکا در قضیه برجام باید محکم وقاطعانه برخورد شود

امام جمعه زرند:

آیت‌الله هاشمی با امیرکبیر قابل مقایسه نیست/ با بدعهدی آمریکا در قضیه برجام باید محکم وقاطعانه برخورد شود

امام جمعه زرند با عرض تسلیت درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی یار دیرین امام و رهبری گفت: حادثه بسیار غمناک درگذشت یار دیرین حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری ، مایه اندوه فراوان برای رهبرعزیز و ملت ایران اسلامی ما شد.

به گزارش “صبح زرند” ، حجت الاسلام ابراهیمی خطیب جمعه زرند با قدردانی از حضور مردم ولایت مدار شهرستان زرند در مراسم بزرگداشت آیت هاشمی رفسنجانی گفت : آیت الله هاشمی رفسنجانی در دوران طاغوت یکی از ستونهای مبارزه با رژیم ستمشاهی بود و با توجه به اینکه شکنجه های بسیار سختی را متحمل شد اما شجاعانه به مبارزات خود علیه دوران ستمشاهی ادامه داد .

وی به نقل از مطلبی در روزنامه کیهان گفت: آقای هاشمی رفسنجانی را برای شکنجه آوردند و وسیله آهنی ساخته بودند ابن وسیله را به گردن آقای هاشمی بستند و محمکم کردند تا مرز خفگی رساندند و شروع به توهین کردن به ایشان نمودند، مامور ساواک میگفت تو از امام خمینی حمایت می کنی و دیگر نباید این کار را بکنی که آقای هاشمی گفتند من باز هم این کار را میکنم .

وی ادامه داد: آیت الله هاشمی در زندان تفسیر قرآن می کردند و با شیوه جدیدی تفسیر آیه به آیه می کردند و بعد از زندان مشاور حضرت امام شدند و با شهید بهشتی و امام خامنه ای سه یار شدند.

ابراهیمی با بیان اینکه آیت الله هاشمی رفسنجانی علاقه زیادی به مقام معظم رهبری داشتند افزود: خناسان خیلی تلاش کردند که بین آیت الله هاشمی رفسنجانی و مقام معظم رهبری جدایی بیندازند اما به کوری چشم دشمنان علاقه مندی آقای هاشمی با رهبری روز به روز بیشتر شد و آقای هاشمی در سخنرانی اخیر خود گفته بود من عشقم مقام معظم رهبری است.

وی ضمن قدردانی از خانواده داغدار آقای هاشمی گفت: عقیده آیت الله هاشمی رفسنجانی وحدت و تعادل بود و وفات آیت الله هاشمی رفسنجانی هم نشانه وحدت شد و در وفات ایشان به شخصیت واقعی ایشان پی بردند.

امام جمعه زرند گفت: بی‌شک مجاهدت‌ها و تلاش‌های ایشان در مسیر مبارزه با طاغوت و پیروزی انقلاب اسلامی، برای بسیاری از مبارزان سرمشق و الگو بوده و هست.

وی افزود: بعضی ها آیت الله رفسنجانی را با امیرکبیرمقایسه می کنند، بدانند که ایشان از امیرکبیر خیلی بالاتر و بزرگتر است، ایشان فقیه و اسلام شناس و … بود که قابل مقایسه نیست.

وی در بحث برجام گفت: می بایست تحریم ها برداشته می شد که نامه نوشتند به ۵+۱ که آمریکایی ها به برجام عمل نمی کنند.

ابراهیمی تصریح کرد: خواست مردم از مسئولین این است که در مقابل بد عهدی در برجام باید محکم برخورد بشود.

امام جمعه زرند  در پایان، فرا رسیدن سالروز انتصاب حضرت امام خامنه ای به عنوان امام جمعه تهران و شهادت نواب صفوی که همکار هاشمی رفسنجانی است را گرامی داشت.

انتهای پیام/

منبع : صبح زرند

بدون پاسخ برای "آیت‌الله هاشمی با امیرکبیر قابل مقایسه نیست/ با بدعهدی آمریکا در قضیه برجام باید محکم وقاطعانه برخورد شود"

نوشتن نظر


  • admin: سلام فقط کافیست بر روی لینک دانلود کنید تا جزوه مورد نظر دانلود شود با تشکر
  • Arad: سلام فایل هارو کجا باید دانلود کنیم؟

آمار گیر سایت