فتنه ۸۸ خاموش نشده و مانند آتش زیر خاکستر است / گزارش تصویری

ارسال شده توسط admin در تاریخ: 26 دسامبر 2016

 
نماینده ولی فقیه در سپاه ثارلله:
فتنه ۸۸ خاموش نشده و مانند آتش زیر خاکستر است/ اصلاح‌طلبی غیراصول‌گرایانه در ایران بخشی از بساط شیطان است

به گزارش “صبح زرند” ، عصر امروز حجت الاسلام محمدعلی محسن زاده نماینده ولی فقیه در سپاه ثارالله استان کرمان در همایش بصیرت افزایی در شهرستان زرند ضمن گرامیداشت فرا رسیدن حماسه ۹دی گفت: عده ای می گویند فتنه ای سال ۸۸ ایجاد شد و تمام شد و عده ای نیز اصلاً قبول ندارند که فتنه ای شده است و اعتقاد دارند دعوای سیاسی بین دو جناح بوده، بنابراین می گویند چه اصراری دارید هر سال مراسم ۹دی را برگزار کنیم.

وی تصریح کرد: این افراد بدانند ما همانند ایام الله ۲۲بهمن، ۱۳آبان و روز قدس ، یوم الله ۹دی را تا ظهور آقا امام زمان گرامی خواهیم داشت و مراسم آن را باشکوه برگزار خواهیم کرد.

محسن زاده با بیان اینکه امسال ۹دی باید برجستگی خاصی داشته باشد گفت: دلیل این امر اینست که انتخابات ۹۶ نزدیک است و دشمن به دنبال بازآفرینی فتنه ۸۸ در این انتخابات است ، بنابراین ملت باید از آن پیشگیری کنند چرا که هزینه پیشگیری بسیار کمتر از درمان است.

وی افزود: اینکه می خواهند انقلاب اسلامی را به عقب برگردانند یک توهم نیست، ما وقتی به مکتب اسلامی زمان پیامبر نگاه می کنیم می بینیم که در قضیه سقیفه عده ای باعث انحراف در اسلام شدند و کسانی که باعث انحراف شدند از صحابه پیامبر و از خواص آن زمان بودند پس اگر نهضت پیامبر با پشتوانه الهی را دچار انحراف کردند بنابراین انقلاب اسلامی ما را هم می توانند وارد انحراف می کنند.

وی یادآور شد: منافقانی که زبانی و ظاهری با مردم همراهی و همدردی می کنند ولی دلشان با کفار است جزو لشکریان شیطان لعین هستند.

نماینده ولی فقیه در سپاه ثارالله گفت: آمریکا و استکبار جهانی بخشی از بساط گسترده شیطاان لعین و رجیم هستند، اگر شما بخواهید با شیطان وارد مذاکره و گفتمان شوید بدانید که شیطان دشمن قسم خورده شماست و در هیچ شرایطی دست از سر شما برنمی دارد.

وی اظهار داشت: بنده معتقدم اصلاح طلبی غیراصول‌گرایانه در جمهوری اسلامی ایران بخشی از بساط شیطان لعین و رجیم است چون این شکل از اصلاح طلبی ویژگی‌های رفتار شیطان را که در قرآن بیان شده، دارد و حرف هایشان واگویه و بازتاب شیطان لعین است.

وی افزود: امروز دیگر موضوع چپ و راست و اصلاح طلب و اصول گرا مطرح نیست و مقام معظم رهبری نیز آنها را قبول ندارد چرا که ملت اسلامی ما از هر دو جریان ضربه خورده است.

محسن زاده ادامه داد: یکی از شاخصه های شیطان تولید یأس و ناامیدی است و شما می بینید که در هر دو جریان کاری می کنند که مردم نسبت به نظام ناامید شوند لذا در یکی اختلاس ۳هزار میلیاردی و در دیگری اختلاس ۸هزار میلیاردی را می بینیم منتهی مسئولین اجرایی کشور آنجا می گویند اختلاس و دزدی بود و اینجا می گویند از صندوق وام گرفتیم، با این دوگانگی که نمی شود پیش رفت.

وی بیان کرد: از قشر مظلوم فرهیخته و فرهنگی ما که درآمد ۲۰سال-۳۰سال از کارشان که چیز زیادی هم نبوده را در صندوق ذخیره فرهنگیان گذاشته بودند، دزدی می کنند و هنوز هم حاضر نیستند بپذیرند که اختلاس بوده و اسم آنرا وام می گذارند.

وی ادامه داد: در قضیه حقوق های نجومی عده ای از وزرا و مسئولین می گویند که این افراد حقوقشان را گرفته اند و حقشان بوده ، خیلی بد است که برای خودتان حقوق نجومی بنویسید برای مردم حقوق شهروندی.

وی تصریح کرد: نقش تحریم ها در معیشت مردم و اقتصاد کشور ۱۰ درصد است و بقیه آن مربوط به سوءمدیریت مسئولین و سوءمصرف ما مردم است.

حجت الاسلام محسن زاده در ادامه این مراسم گفت: ۹دی ها باید گرامی داشته شود و نه در مسجد و تکایا بلکه در خیابان و در دید همه ماهواره ها، زیرا فتنه می خواهد بازسازی شود و همانطور که رهبری گفتند باید منتظر فتنه اکبر باشیم چرا که فتنه ۸۸ خاموش نشده است و مانند آتش زیر خاکستر دارد خودش را رشد می دهد.

وی اظهار داشت: وقتی آقایان حقوق شهروندی را می نویسند حداقل چیزی که در آن مطالبه می کنند حذف حصر موسوی و کروبی و ممنوع التصویری خاتمی است، این افراد از سران فتنه بودند و با خساراتی که به جامعه اسلامی زدند جزو محارب هستند و حکم محارب طبق روایات اعدام است.

وی افزود: اگر سران فتنه اعدام نشده اند از اقتدار نظام جمهوری اسلامی است و حتی نظام می گوید اگر این افراد ابراز ندامت کنند امکان دارد از گناه آنها درگذریم زیرا نظام اسلامی نظام رحمت است وسیره و روش پیامبر را دنبال می کند.

نماینده ولی فقیه گفت: در انتخابات ۹۲ یکی از شعارهای حسن روحانی رفع حصر سران فتنه بود، حال شما که قسم خورده اید که مطیع ولایت باشید و قانون اساسی را پاس بدارید چرا این حرف را می زنید.

وی در ادامه اظهار داشت: یکی از دغدغه های ولایت خصوصاً در سال جاری موضوع اصل انقلاب است چون عده ای می خواهند ریشه انقلاب را بزنند.

وی یادآور شد: اکبر گنجی در دولت اصلاحات گفت امام را باید به موزه تاریخ سپرد، امروز می گویند باید انقلاب و رفتارهای انقلابی را کنار گذاشت و می گویند امام باید تحریف شود تا بشود انقلاب را تحریف و به عقب برگرداند برای همین آنها می گویند اگر بتوان از امام یک شخصیت دوگانه معرفی کرد موفق می شویم.

محسن زاده تصریح کرد: به همین منظور اکبر هاشمی بهرمانی اعلام می کند امام در اواخر عمرش مخالف شعار مرگ بر آمریکا بود و درجایی دیگر می گوید امام فرمود اشتباه کردیم سفارت آمریکا را تسخیر کردیم درصورتی که امام می فرمودند ما هرگز دست از مبارزه با آمریکا برنخواهیم داشت و پس از تسخیر لانه جاسوسی از دانشجویان تقدیر کردند و گفتند این انقلاب دوم است.

وی اظهار داشت: حال جوان ما با صحبت های این افراد، با خود می گوید امام حتما شخصیتی دوگانه داشته که درجایی آنچنان می گفته و در جایی دیگر مخالف آن و می گوید از کجا معلوم امام در اصل انقلاب پشیمان نبوده است و به همین راحتی امام و انقلاب را تحریف می کنند.

وی در ادامه سخنرانی به برجام پرداخت و گفت: دو جریان دشمنان خارجی و بعضی نخبگان سیاسی در داخل کشور شعار اتمام انقلاب سر می دهند و به مردم گفتند بعد از مذاکرات مشکلات برداشته می شود و خورشید تابان ایران را در بر خواهد گرفت.

حجت الاسلام محسن زاده بیان کرد: از اول گفتند مذاکره می کنیم تا تحریم ها برداشته شود اما بعد از سه سال و نیم نتنها برداشته نشدند بلکه تمدید هم شدند حال می گویند ما فریب خوردیم و اشتباه کردیم درصورتی که مقام معظم رهبری بارها گفتند به آنها اعتماد نکنید و خط قرمزها مشخص کردند.

وی با اشاره به اینکه محمدجواد ظریف اعتراف می کند که اشتباه کرده به جان کری اعتماد کرده و می گوید مسئولیت آنرا می پذیرم، گفت: شما چطور می خواهید خسارت هزاران میلیاردی را جبران کنید و چطوری پاسخ خون شهدای هسته ای را خواهید داد.

وی در پایان گفت: وقتی آدم از ولایت جدا شد و به آمریکا اعتماد کرد همین می شود و حال بهتر می شود فهمید که چرا باید ۹دی را پاس داشت.

 

 

انتهای پیام/

منبع عکس : گردان 406 امام حسین علیه السلام زرند

منبع : پایگاه خبری صبج زرند

بدون پاسخ برای "فتنه ۸۸ خاموش نشده و مانند آتش زیر خاکستر است / گزارش تصویری"

نوشتن نظر


  • admin: سلام فقط کافیست بر روی لینک دانلود کنید تا جزوه مورد نظر دانلود شود با تشکر
  • Arad: سلام فایل هارو کجا باید دانلود کنیم؟

آمار گیر سایت