هفت نفر بر اثر زلزله زرند مصدوم شدند

ارسال شده توسط admin در تاریخ: 20 اکتبر 2016

mohsensalehi_sz5s4d

مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمان گفت: تاکنون گزارش رسمی مبنی بر خسارت جانی یا مالی ناشی از وقوع زلزله در شهرستان زرند دریافت نشده است.

به گزارش صدای زرند، محسن صالحی کرمانی شامگاه پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: مصدومیت این افراد بر اثر خسارت مستقیم زلزله نبوده و حین فرار بر اثر زمین خوردن دچار مصدومیت شدند.

وی بیان کرد: مصدومان به اورژانس منتقل شده اند و آسیب دیدگی آنان سطحی است.

 

مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمان گفت: همچنین ترک های جزئی در اجزای غیر بارور برخی ساختمان ها در مناطقی از شهرستان زرند ایجاد شده است.

 

وی تصریح کرد: این بدین معنا نیست که ساختمانی بر اثر زلزله تخریب شده بلکه ترک ها جزئی است.

 

صالحی کرمانی درباره شکستن شیشه برخی منازل گفت: طبیعی است وقتی برخی ساختمان های دچار ترک خوردگی جزئی شود شیشه ها نیز ممکن است بر اثر شدت زلزله شکسته شوند.

 

وی افزود: ستاد مدیریت بحران شهرستان زرند هم اکنون در فرمانداری این شهرستان تشکیل شده و تصمیم گیری های لازم در دست انجام است.

 

به گزارش خبرنگار ایرنا از زرند با توجه به وقوع چهار زمین لرزه از شامگاه پنجشنبه تاکنون بسیاری از مردم زرند از منازل خود بیرون آمده اند.

 

اولین زمین لرزه به بزرگی 4،8 ریشتر ساعت 18 و 40 دقیقه و 28 ثانیه امروز حوالی شهر زرند در شمال استان کرمان را لرزاند و سپس سه زمین لرزه در این منطقه به وقوع پیوست که آخرین آن به بزرگی 2،5 ساعت 19 و 51 دقیقه و 47 ثانیه روی داد.

 

هر چهار زمین لرزه در عمق 10 کیلومتری زمین به وقوع پیوست.

 

انتهای پیام/

منبع : پایگاه خبری تحلیلی صدای زرند

 

بدون پاسخ برای "هفت نفر بر اثر زلزله زرند مصدوم شدند"

نوشتن نظر


  • admin: سلام فقط کافیست بر روی لینک دانلود کنید تا جزوه مورد نظر دانلود شود با تشکر
  • Arad: سلام فایل هارو کجا باید دانلود کنیم؟

آمار گیر سایت