راهیابی سه هنرمند کرمانی به نهمین جشنواره ادبیات داستانی کشوری بسیج

ارسال شده توسط admin در تاریخ: 19 سپتامبر 2016

راهیابی سه هنرمند کرمانی به نهمین جشنواره ادبیات داستانی کشوری بسیج
مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان کرمان از راهیابی سه هنرمند کرمانی به نهمین جشنواره ادبیات داستانی کشوری بسیج خبر داد. …

به گزارش ” پایگاه اطلاع رسانی سپاه ثارالله ”  محمد رضا احمدی مسئول سازمان  بسیج هنرمندان استان کرمان  با اعلام اسامی  راه یافتگان به نهمین جشنواره ادبیات داستانی کشور اظهار داشت:فراخوان جشنواره در خرداد ماه سال جاری اعلام شد و آثار دریافتی به دبیرخانه جشنواره  ارسال و توسط انجمن ادبیات داستانی سازمان بسیج هنرمندان کشور داوری شد.

وی ادامه داد: از مجموع شرکت کنندگان کل استان سکینه جعفری زاده از کرمان ، فرزانه ایران نژاد پاریزی از سیرجان و شیما شهید زاده به عنوان برگزیدگان استانی به این جشنواره راه یافتند .

محمد رضا احمدی افزود : آثار برگزیده و تقدیری در کتابی به چاپ خواهند رسید و تلاش بر این است که ارتباط نویسندگان برتر پس از جشنواره با بسیج هنرمندان تقویت شود.

مسئول سازمان  بسیج هنرمندان استان کرمان یادآور شد: استکبار ستیزی و مقابله با تهاجم فرهنگی موضوعی است که همواره مد نظر بسیج هنرمندان بوده است و در این جشنواره نیز وجود دارد و همچنین  مدافعین حرم، سبک زندگی ایرانی اسلامی، شهدای هسته‌ای و جریان تکفیری سلفی از دیگر موضوعات نهمین جشنواره ادبیات داستانی بسیج هنرمندان بوده است .

مسئول سازمان  بسیج هنرمندان استان کرمان خاطر نشان کرد: جشنواره ادبیات داستانی به صورت یک مرحله ای بوده  که آیین اختتامیه و برنامه های جشنواره کشوری از سوم تا پنجم مهرماه سال جاری به میزبانی استان چهار محال و بختیاری در شهرکرد برگزار خواهد شد .

انتهای پیام/

منبع : سپاه ثار الله استان کرمان

بدون پاسخ برای "راهیابی سه هنرمند کرمانی به نهمین جشنواره ادبیات داستانی کشوری بسیج"

نوشتن نظر


  • admin: سلام فقط کافیست بر روی لینک دانلود کنید تا جزوه مورد نظر دانلود شود با تشکر
  • Arad: سلام فایل هارو کجا باید دانلود کنیم؟

آمار گیر سایت