با پیروزی انقلاب اسلامی سیادت آمریکا به پایان رسید

ارسال شده توسط admin در تاریخ: 19 سپتامبر 2016

جانشین فرمانده سپاه ثارا… استان کرمان
با پیروزی انقلاب اسلامی سیادت آمریکا به پایان رسید
جانشین فرمانده سپاه ثارا… استان کرمان صبح امروز در نشست خبری به تشریح برنامه‌های در هفته دفاع مقدس پرداخت و اظهار داشت: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی سیادت و آگاهی آمریکایی در ایران به پایان رسید و شروع به توطئه و اقدامات تروریستی او نیروهای ما را در گیر نیروهای ضد انقلاب کردند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه  ثارالله ”  جانشین فرمانده سپاه ثارا… استان کرمان صبح امروز در نشست خبری به تشریح برنامه‌های در هفته دفاع مقدس پرداخت و اظهار داشت: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی سیادت و آگاهی آمریکایی در ایران به پایان رسید و شروع به توطئه و اقدامات تروریستی او نیروهای ما را در گیر نیروهای ضد انقلاب کردند

مطهری افزود: آمریکایی ها سراغ صدام رفتند و صدام هم با تشویق آمریکا جنگ را به ایران تحمیل کرد و در 5 استان مرزی که ایران با عراق داشت تمام روستاها و شهرهای مرزی ما نابود شدند

 

وی اظهار داشت : در این دفاع مقدس ۱۷۲هزار شهید ، ۳۳۵ هزار جانباز، 3 هزار و ۶۱۸ اسیر، ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار هکتار از زمین آلوده به مین از جمله خسارتهای این جنگ به شمار می رود.

سردار مطهری به تشریح برنامه های هفته دفاع مقدس پرداخت و افزود : هفته دفاع مقدس از ۳۱ شهریور آغاز و تا ۷ مهر ماه ادامه خواهد داشت.

سردار مطهری تصریح کرد: 31 شهریور به عنوان اقتدار، صلابت، نیروهای مسلح نام گرفته که با محوریت روز رژه و اقتدار نیروهای مسلح و نمایش توانمندی و نوآوری های صنعت علمی و دفاعی کشور ، تاثیر و نقش آن در حفظ کیان ایران اسلامی در سایه ولایت مداری با مسئولیت ارتش برگزار می شود.

وی روز پنجشنه اول مهر ماه را تحت عنوان شهیدان، ایثارگران ، سربازان، فخرآفرینان عنوان کرد و گفت: در این روز با محوریت تجلیل از شهیدان و ایثارگران دفاع مقدس و مدافعین حرم و خانواده های معظم آنان، همراه با غبارروبی و عطرافشانی مزار مطهر شهدا، تجلیل از نقش و جایگاه زنان در دفاع مقدس و دفاع از حرم و بالاخره تقدیر و پاسداشت سربازان خواهد بود.

سردار مطهری اذعان داشت: دوم مهرماه تحت عنوان معنویت ، وحدت ملی، خانواده و سلامت با محوریت حضور پرشور مردم و علی الخصوص فرماندهان نیروهای مسلح در نماز جمعه، صیانت از حریم خانواده با ترویج سبک زندگی دینی و توجه به سلامت روحی و جسمی با ورزش همگانی خواهد بود.

وی همچنین سوم مهرماه را روز دانش پژوهان، نخبگجان ، هنرمندان، چهارم مهرماه روز اقتصاد مقاومتی، پشتیبانی مردمی و اصناف، آمادگی دفاعی، پنجم مهرماه تبیین عملیات حماسه ثامن الائمه ، ششم مهرماه بصیرات افزایی، بیداری اسلامی، دشمن شناسی، استکبار ستیزی و بالاخره ۷چهارشنبه مهرماه پایان روز هفته دفاع مقدس فرماندهانف مسئولان، حماسه آفرینان، ولایت مداران را از دیگر برنامه های این هفته برشمرد.

جانشین فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان خاطرنشان کرد: نمایش رزمی فرهنگی با عنوان «مهندسی در جنگ» از سوم مهرماه به مدت یک هفته در تیپ ۳۸ ذوالفقار نیروی زمینی سپاه هر شب بعد از نماز مغرب و عشاء برگزار می شود که اقدامات مهندسی در جنگ را به نمایش می گذارد.

سردار مطهری خاطر نشان کرد : نمایشگاه تصویری نیز از مهندسی در جنگ همزمان با برگزاری این برنامه در تیپ ذوالفقار برگزار می شود،

انتهای پیام/

منبع : سپاه ثار الله استان کرمان

بدون پاسخ برای "با پیروزی انقلاب اسلامی سیادت آمریکا به پایان رسید"

نوشتن نظر


  • admin: سلام فقط کافیست بر روی لینک دانلود کنید تا جزوه مورد نظر دانلود شود با تشکر
  • Arad: سلام فایل هارو کجا باید دانلود کنیم؟

آمار گیر سایت