نخستین نمایشگاه گل و گیاهان زینتی و آپارتمانی در زرند افتتاح شد

ارسال شده توسط admin در تاریخ: 11 سپتامبر 2016

به مدت 5 روز نخستین نمایشگاه گل و گیاهان زینتی و آپارتمانی شهر زرند با حضور صادق زاده معاون فرماندار، محمدی شهردار زرند و جمعی از مسئولان شهری با هدف دسترسی آسان شهروندان با گیاهان در پارک شهید زرند افتتاح شد.

SedayeZarand.ir

نخستین نمایشگاه گل و گیاهان زینتی و آپارتمانی به مدت 5 روز در پارک شهید زرند کار خود را آغاز کرد.

به گزارش صدای زرند، نخستین نمایشگاه گل و گیاهان زینتی و آپارتمانی شهر زرند با حضور صادق زاده معاون فرماندار، محمدی شهردار زرند و جمعی از مسئولان شهری با هدف دسترسی آسان شهروندان با گیاهان در پارک شهید زرند افتتاح شد.

مهندس “احمد محمدی” در این مراسم از گل ها و گیاهان به عنوان یک تقویت کننده روح و روان نام برد و گفت: یکی از بهترین نمایشگاه‌هایی که می‌تواند بر روح و روان مردم تأثیرگذار باشد نمایشگاه گل و گیاه است که  می تواند بخشی از اوقات فراغت شهروندان را پر نیز کند.

وی از برنامه ریزی برای توسعه فضای سبز سطح شهر زرند خبر داد و اظهار امیدواری کرد: بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته با احداث فضای سبز و توسعه آنها بتوانیم موجبات رضایتمندی شهروندان را در سالجاری را فراهم نماییم.

شهردار زرند افزود: برپایی نمایشگاه گل و گیاه در شهر، دارای مزیت های برای شهروندان و مدیریت شهری است، در واقع این نمایشگاه باعث نزدیک تر شدن هرچه بیشتر شهروندان با گلها و گیاهان و شناخت انواع مختلف گل ها و گیاهان می شود.

مهندس عبدالله زاده مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری زرند در حاشیه برپایی این نمایشگاه اظهار کرد: تقویت جایگاه گل و گیاه در زندگی شهری و ترویج فرهنگ گل‌دوستی و گیاه‌پروری و افزایش روحیه نشاط و شادابی در میان شهروندان از اهداف این نمایشگاه می باشد.

وی در ادامه گفت: سعی داریم در این نمایشگاه کلیه محصولات و تولیدات داخلی سازمان را با قیمت های مناسب به شهروندان ارائه نمائیم.

وی گفت: ترویج فرهنگ گیاه پروری و جلب مشارکت های مردمی در افزایش سرانه فضای سبز و حفظ حراست از محیط زیست از دیگر اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

این نمایشگاه از 18 تا 22 شهریور ماه در محل پارک شهید زرند دایر است.

عموم علاقمندان به گل و گیاه می توانند در روزهای یاد شده از ساعت 7 صبح تا 22 برای بازدید از نمایشگاه مراجعه کنند.

انتهای پیام/

منبع : صدای زرند

بدون پاسخ برای "نخستین نمایشگاه گل و گیاهان زینتی و آپارتمانی در زرند افتتاح شد"

نوشتن نظر


  • admin: سلام بر شما. قربان شما. خواهش میکنم انجام وظیفست. سپاسگزارم از شما. موفق و پیروز و سر
  • Ali: سلام. مطالبتون خیلی خوبه.... ممنونم
  • Ali: سلام. آموزشی رو که نوشتین،عالیه،فقط توضیحات بیشتری از احیا قلبی ریوی و جلوگیری از

آمار گیر سایت