رئیس مجلس شورای اسلامی: روحیه جهادی قرارگاه خاتم قابل تقدیر است

ارسال شده توسط admin در تاریخ: 02 سپتامبر 2016

رئیس مجلس شورای اسلامی: روحیه جهادی قرارگاه خاتم قابل تقدیر است

سپاه نیوز: رئیس مجلس شورای اسلامی از خدمات سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) در سطح کشور تقدیر کرد و گفت: این مجموعه با روحیه جهادی تلاشگر پروژه‌های بزرگ کشور را دنبال می‌کند، به همین علت منع قانونی استفاده قرارگاه از اسناد خزانه باید رفع شود.


به گزارش سپاه نیوز؛ دکترعلی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی روز دوشنبه هشتم شهریورماه در مراسم افتتاح سد مخزنی کوچری ضمن تشکر از وزیر نیرو و سردار عبداللهی و سایر زحمتکشان ساخت احداث سد مخزنی کوچری، اظهار داشت: زمانی که سردار عبداللهی این طرح را آوردند به خدمت مقام معظم رهبری رفتیم و از اوضاع سخت بودجه‌ای در این زمینه گفتیم که با لطف ایشان دستوراتی را صادر کردند و قرارگاه نیز با سرعت به فعالیت پرداخت. فعالیت قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء به طور ویژه در لوله‌گذاری در استان قم به خوبی فعالیت کرد.

رئیس مجلس شورای اسلامی بیان کرد: ساخت سد کوچری خدمت ماندگاری است و از زحمات سپاه پاسداران در احداث این پروژه و سایر پروژه‌ها تشکر می‌کنم که این روحیه جهادی برای کشور به شدت نیاز است.

وی با اشاره به سخنان سردار عبداللهی در زمینه ممنوعیت استفاده از اوراق برای قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء بیان کرد: بعید می‌دانم منع قانونی در این زمینه وجود داشته باشد و به نظر من قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء می‌تواند از این اوراق استفاده کند ولی پیگیری‌های لازم نیز انجام خواهد شد.

دکتر لاریجانی با بیان اینکه نقدینگی موجود در کشور اگر در جهت تولید قرار بگیرد جهش مهمی در کشور انجام می‌شود، گفت: تلاش برای اینکه سرمایه مردم در زمینه تولید به کار گرفته شود، اقدام مفیدی است.

وی افزود: دو سال پیش در جلسه‌ای که با وزیر نیرو داشتیم مشخص شد که 6 هزار روستا با تانکر آب‌رسانی می‌شدند و در همان زمان وزیر نیرو عنوان کرد که اگر 500 میلیون دلار وجود داشته باشد این مشکلات حل می‌شوند که امیدواریم سایر مشکلات این حوزه نیز برطرف شوند و ما نیز تا پایان تلاش می‌کنیم.

رئیس مجلس شورای اسلامی بیان کرد: تدبیر دولت در این زمینه بسیار خوب است ولی باید در کنار این اقدامات برای آبیاری تحت فشار برنامه داشته باشیم.
انتهای خبر/01

منبع : سپاه نیوز

بدون پاسخ برای "رئیس مجلس شورای اسلامی: روحیه جهادی قرارگاه خاتم قابل تقدیر است"

نوشتن نظر


  • admin: سلام بر شما. قربان شما. خواهش میکنم انجام وظیفست. سپاسگزارم از شما. موفق و پیروز و سر
  • Ali: سلام. مطالبتون خیلی خوبه.... ممنونم
  • Ali: سلام. آموزشی رو که نوشتین،عالیه،فقط توضیحات بیشتری از احیا قلبی ریوی و جلوگیری از

آمار گیر سایت