سرلشکرجعفری: ایستادگی در برابر دشمنان دستور الهی و جهاد کبیر است

ارسال شده توسط admin در تاریخ: 12 آگوست 2016

سرلشکرجعفری: ایستادگی در برابر دشمنان دستور الهی و جهاد کبیر است

سپاه نیوز: فرمانده کل سپاه  گفت: اطاعت نکردن از دشمنان و ایستادگی در برابر آنها دستوری الهی بوده و جهاد کبیر محسوب می شود.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردارسرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی  در دیدار با فرماندهان سپاه شهدای آذربایجان غربی و قرارگاه حمزه سیدالشهدا(س) در ارومیه با بیان اینکه اطاعت نکردن از دشمنان و ایستادگی در برابر آنها دستوری الهی بوده و جهاد کبیر محسوب می شود گفت: تسلیم دشمنان نشدن و ایستادگی در برابر خواسته های آنها که رهبر معظم انقلاب بر آن تاکید دارند، حایز اهمیت ویژه ای بوده و باید پشت سر رهبری به وظیفه دینی و تکلیف انقلابی خود در این زمینه عمل کنیم.

وی اظهار کرد: مردم پشت سر رهبری هستند و با ایستادگی خود بر سر عقیده و پایداری در این مسیر همواره پشتیبان نظام هستند.

سرلشکر جعفری امنیت را بزرگترین دستاورد نظام اسلامی عنوان کرد و افزود: حمایت مردم از رهبری و پشتیبانی آنها از نظام مقدس جمهوری اسلامی در نتیجه امنیت پایداری است که در کشور و مرزها مشاهده می شود.

وی اظهار کرد: دفاع از امینت جامعه وظیفه اولیه هر مومن و مسلمان انقلابی بوده و پاسداران باید به این نقش خود ببالند.

فرمانده کل سپاه  ادامه داد: وضعیت انقلاب اسلامی در داخل مرزهای کشور و خارج امروز وضعیت مطلوبی است.

وی بیان کرد: ایران اسلامی این شرایط را مدیون استقامت و ایستادگی در برابر دشمنان و فشارهای آنها و عمل به دستورات الهی است.

سرلشکرجعفری افزود: نباید از قدرتهایی که از منظر سیاسی و اقتصادی بزرگ و قدرتمند به حساب می آیند، واهمه داشت چرا که از نظر مومنان این قدرت ها پوشالی هستند.

وی گفت: ایران اسلامی امروز جزیره امنی است که در برابر همه برنامه ریزیهای دقیق دشمنان استوار و پایدار ایستاده است.

فرمانده کل سپاه  بیان کرد: هر ناامنی که در خارج از کشور خواهان انتقال به داخل کشور باشد، در سایه تلاشهای ملت ایران در مرزها خنثی می شود و این ناشی از ایمان و استقامت بسیجیان و پاسداران و نیروهای انقلابی و مومن است.

وی با بیان اینکه دشمنان نمی توانند وحدت و یکپارچگی و همدلی بین ملتهای مسلمان جهان و ایران را تحمل کنند، افزود: این وحدت با ایستادگی در برابر دشمنان روز به روز تحکیم می شود.

سرلشکرجعفری اضافه کرد: انسجام و پایداری و استقامت ملت ایران در برابر دشمنان موجب شگفت زده شده جهانیان شده است.

وی گفت: همین استقامت و ایستادگی ملت ایران به درسی برای سایر کشورها در دنیا تبدیل شده که دستاوردی بزرگ برای ایران اسلامی است.

سرلشکر جعفری  بیان کرد: امروز در سایه عزت، اقتدار و امنیت، ایران اسلامی به یک ابر قدرت معنوی بزرگ در برابر قدرتهای بزرگ دنیا تبدیل شده است.

انتهای پیام /02

منبع : سپاه نیوز

بدون پاسخ برای "سرلشکرجعفری: ایستادگی در برابر دشمنان دستور الهی و جهاد کبیر است"

نوشتن نظر


  • admin: سلام بر شما. قربان شما. خواهش میکنم انجام وظیفست. سپاسگزارم از شما. موفق و پیروز و سر
  • Ali: سلام. مطالبتون خیلی خوبه.... ممنونم
  • Ali: سلام. آموزشی رو که نوشتین،عالیه،فقط توضیحات بیشتری از احیا قلبی ریوی و جلوگیری از

آمار گیر سایت