خانواده شهدای منا با امام خامنه ای دیدار می‌کنند

ارسال شده توسط admin در تاریخ: 05 آگوست 2016

همزمان با اولین سالگرد فاجعه منا؛

خانواده شهدای منا با امام خامنه ای دیدار می‌کنند

دیدار خانواده معظم شهدای منا با امام خامنه ای،برگزاری نخستین کنگره ملی بزرگداشت شهدای منا با حضور و سخنرانی رئیس جمهور، دعای عرفه، و… از جمله برنامه های پیش بینی شده برای ایام بزرگداشت سالگرد فاجعه مناست.

به گزارش ” پایگاه اطلاع رسانی سپاه ثارالله “ دومین نشست ستاد سیاست گذاری بزرگداشت شهدای منا امروز

با حضور حجت الاسلام والمسلمین قاضی عسکر نماینده ولی فقیه و سرپرست حجاج ایرانی و حجت الاسلام و المسلمین شهیدی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، آقایان مهندس اوحدی رئیس سازمان حج و زیارت و سردار انصاری دبیر ستاد اجرایی و مسئولان کمیته های این ستاد تشکیل شد.

 

نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت در این جلسه ضمن تشکر از حضور شرکت‌کنندگان، تلاش همه دست اندرکاران برای سرعت بخشیدن و عملیاتی کردن تصمیمات اتخاذ شده را ضروری خواند.

 

حجت الاسلام و المسلمین شهیدی نیز در این جلسه با اشاره به اینکه در فاجعه منا 461 حاجی ایرانی به شهادت رسیدند، خواستار بهره برداری از برنامه های پیش بینی شده برای زنده نگاه داشتن این فاجعه غم بار درسطح داخلی و بین المللی شد.

 

وی با اشاره به اینکه عربستان تبلیغات نادرستی را درباره فاجعه منا آغاز کرده است لزوم اطلاع رسانی در خصوص ابعاد مختلف این فاجعه را خاطر نشان ساخت.

 

در این جلسه مقرر شد که برنامه های نخستین سالگرد بزرگداشت شهدای منا از اول ذی الحجه الی نهم ذی الحجه که مصادف با روز عرفه است (13 الی 21 شهریور ماه) برگزار شود.

 

در ادامه این جلسه سردار انصاری قائم مقام بنیاد شهید و دبیرستاد اجرایی مراسم بزرگداشت شهدای منا برنامه های پیشنهادی کمیته های هفت گانه این ستاد را مطرح کرد که پس از توضیحات مسئولان این کمیته ها و اعلام نظر شرکت کنندگان در جلسه به تصویب رسید.

 

دیدار خانواده معظم شهدای منا با امام خامنه ای،همچنین برگزاری نخستین کنگره ملی بزرگداشت شهدای منا با حضور و سخنرانی رئیس جمهور، دعای عرفه، جشنواره و نمایشگاه هنرهای مفهومی، حجمی و عکس، مراسم تجلیل از شهدا و طراحی و اجرای یادمان شهدای منا در استان ها و نشست‌های تخصصی و علمی از جمله برنامه های پیش بینی شده برای ایام بزرگداشت سالگرد فاجعه مناست.

 

حجت الاسلام والمسلمین قاضی عسکر در پایان این جلسه اجرای مناسب و شایسته برنامه های مصوب ستاد اجرایی را موجب تسکین آلام خانواده های شهدای منا دانست و برلزوم استفاده از همه ظرفیت ها ازجمله فضای مجازی، شبکه های ارتباط جمعی، اطلاع رسانی و تبلیغاتی همچنین ظرفیت های تشکل های مردم نهاد و خانواده های داغدار این فاجعه برای انعکاس مستندات فاجعه منا تاکید کرد.

 

اعضای ستاد برگزاری مراسم بزرگداشت شهدای منا شامل بنیاد شهید و امور ایثارگران، وزارتخانه های امور خارجه، اطلاعات، کشور و فرهنگ و ارشاد اسلامی، بعثه مقام معظم رهبری و سازمان های صداوسیما، بسیج مستضعفین، فرهنگ و ارتباطات اسلامی، حج و زیارت ، خبرگزاری جمهوری اسلامی و شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هستند

منبع : سپاه ثار الله استان کرمان

بدون پاسخ برای "خانواده شهدای منا با امام خامنه ای دیدار می‌کنند"

نوشتن نظر


  • admin: سلام بر شما. قربان شما. خواهش میکنم انجام وظیفست. سپاسگزارم از شما. موفق و پیروز و سر
  • Ali: سلام. مطالبتون خیلی خوبه.... ممنونم
  • Ali: سلام. آموزشی رو که نوشتین،عالیه،فقط توضیحات بیشتری از احیا قلبی ریوی و جلوگیری از

آمار گیر سایت