مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمان در مراسم وداع با دو شهید گمنام

ارسال شده توسط admin در تاریخ: 02 آگوست 2016

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمان در مراسم وداع با دو شهید گمنام در شهر خانوک مطرح کرد

داعش و تکفیری‌ها بویی از اسلام و مسلمانی نبرده‌اند
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمان با اشاره به کشتن زنان و کودکان مسلمان توسط گروه‌های تکفیری و داعش گفت: داعش بویی از اسلام نبرده‌اند و ادعای مسلمانی آنها کذب است.

به گزارش ” پایگاه اطلاع رسانی سپاه ثارالله ” حجت‌الاسلام مهدی عرب‌پور شامگاه جمعه در مراسم وداع با دو شهید گمنام در شهر خانوک اظهار داشت: شهدای گمنام هم‌چون نگینی در گلزارهای شهدا می‌درخشند و نشان راه هستند.

وی با اشاره به اینکه افتخار میزبانی از شهیدان گمنام نصیب و روزی هر جایی نمی‌شود گفت: باید افتخار کنید که اگر امروز پدران و مادران آنها چشم انتظار فرزندان خود هستند شما مردم به نیابت شهدای گمنام را تشییع و خاکسپاری می‌کنید.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمان افزود: همان‌طور که برای بقاع همه امامزادگان احترام قائل هستیم گلزارهای شهیدان نیز کمتر از امامزادگان نیستند و شهدا جان خود را در دفاع از اسلام و قرآن و مکتب اهل بیت(ع) نثار کردند.

وی با اشاره به اینکه خط شهادت از قبل از اسلام وجود داشته و تا امروز امتداد دارد و قطع نخواهد شد خاطرنشان کرد: حتی با ظهور امام زمان (عج) خط شهادت وجود دارد و کسانی هستند که در رکاب امام زمان (عج) به شهادت می‌رسند.

عرب‌پور با بیان اینکه امامان ما قربانی جهل و نادانی مردم شدند گفت: یازده امام معصوم شیعیان در مسیر دفاع از دین خدا به شهادت رسیدند که دو تن از آنها با شمشیر و 9 تن از آنها با دسیسه و مکر مسموم شدند.

وی با اشاره به اینکه شهدا در مسیر اهل بیت(ع) حرکت کردند و مصداق بارز “انی سلم لمن سالمکم و حرب لمن حاربکم” بودند افزود: یا حسین گفتن همه جا هست و خیلی‌ها می‌گویند اما آیا به درجه‌ای از فریضه “انی سلم لمن سالمکم و حرب لمن حاربکم” رسیده‌ایم یا هر جا به نفعمان باشد در صحنه‌ایم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمان با اشاره به اینکه امروز جبهه اسلام گسترده شده و فقط در درون مرزهای کشور نیست اظهار داشت: این افرادی که امروز تحت عنوان اسلام در قالب گروه‌های تکفیری و سلفی و داعش سر کودکان مسلمان را می‌برند هیچ بویی از انسانیت و اسلام نبرده و ادعای مسلمان بودنشان دروغ است.

وی افزود: کدام دین به شما اجازه می‌دهد که زن مسلمان را در اختیار بگیرید و کودکان را مظلومانه سر ببرید و این اسلامی که تبلیغ‌اش را می‌کنید همان اسلام معاویه‌ای است.

عرب‎پور با بیان اینکه اسلامی که امروز آل‌سعود و آل‌خلیفه آن را تبلیغ می‌کنند همان اسلامی است که معاویه پایه‌گذاری کرد گفت: جبهه اسلام از طرفی تا آفریقا و از سمتی تا کشمیر رفته است و دارند مسلمانان را بی‌گناه می‌کشند و اطلاع از این مظلوم‌کشی و کشتار مسلمانان وظیفه ما را سنگین می‌کند.

وی تصریح کرد: کسانی که می‌گویند به ما چه، ما نفتمان رو بفروشیم و خودمان را نجات دهیم همان کسانی هستند که در دوران جنگ تحمیلی در خانه نشستند و فرزندانشان را هم به جبهه نفرستادند و امروز هم همان تفکر را در فضای مجازی به راه انداختند آیا مسلمانی این است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمان با اشاره به اینکه آل‌سعود حامی اسرائیل و تروریسم در منطقه است افزود: پول‌های بادآورده خود را که از محل فروش نفت به دست می‌آورد خرج تفرقه مسلمانان و حمایت از اسرائیل برای نابودی اسلام می‌کند.

وی با بیان اینکه راه شهیدان ما ادامه دارد و نخستین حرف مردم ایران پاسداشت خون شهیدان است گفت: این استقبال باشکوه مردم از شهدای گمنام در روستاها و شهرها پیامش این است که مردم ایران انقلاب و رهبرشان را دوست دارند و ادامه دهنده راه شهیدان هستند.

عرب‌پور با اشاره به اینکه دشمن فساد و ترویج بی‌بند و باری را در جامعه به راه انداخته افزود: حفظ حجاب و عفاف توسط زنان از خون شهیدان کمتر نیست و نباید بگذاریم دشمن از این حربه موفقیتی کسب کند.

وی خاطرنشان کرد: هزاران شبکه مجازی و سایت‌های مختلف تشکیل دادند تا دین و وجدان را از جامعه اسلامی بگیرند و ارادت مردم را نسبت به اهل بیت (ع) و انقلاب ضعیف کنند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمان عزت‌مندی امروز کشور را به دلیل وجود ولایت‌فقیه دانست و گفت: شهدا ولایت‌پذیری را از ما می‌خواهند و آنها در تمامی مراحل گوش به فرمان رهبری بودند.

عرب‌پور با اشاره به اینکه مسئولان هم باید هم‌چون مردم و شهدا ولایت‌مدار باشند گفت: فساد مالی زمین‌ساز بی‌اعتمادی در جامعه است و کدام شهید ما حقوق 200 میلیونی دریافت کرده که امروز آقایان به خود اجازه همچین کاری می‌دهند.

به گزارش تسنیم در آستانه سالروز شهادت امام جعفر صادق (ع) دو شهید گمنام دوران دفاع مقدس در مسیر انتقال از شهر کرمان به خانوک محل دفن شهیدان از شهرهای زنگی‌آباد، کاظم‌آباد و چترود و روستاهای شرف‌آباد، رحیم‌آباد، هوتک، شاهرخ‌آباد، سرآسیاب شش، تیکدر، دشت زحمتکشان، قوام‌آباد، گورچوئیه، حمیدیه و روستای ده‌زیار عبور کرده و مورد استقبال باشکوه مردم قرار گرفتند.

انتهای پیام/

منبع : سپاه ثار الله استان کرمان

بدون پاسخ برای "مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمان در مراسم وداع با دو شهید گمنام"

نوشتن نظر


  • admin: سلام بر شما. قربان شما. خواهش میکنم انجام وظیفست. سپاسگزارم از شما. موفق و پیروز و سر
  • Ali: سلام. مطالبتون خیلی خوبه.... ممنونم
  • Ali: سلام. آموزشی رو که نوشتین،عالیه،فقط توضیحات بیشتری از احیا قلبی ریوی و جلوگیری از

آمار گیر سایت