معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه عنوان کرد: به‌روزرسانی توان دفاعی مهم‌ترین دستاورد نشست نیروی زمینی سپاه

ارسال شده توسط admin در تاریخ: 21 جولای 2016

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه عنوان کرد: به‌روزرسانی توان دفاعی مهم‌ترین دستاورد نشست نیروی زمینی سپاه

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه عنوان کرد: به‌روزرسانی توان دفاعی مهم‌ترین دستاورد نشست نیروی زمینی سپاه

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سر تیپ پاسدار ابوالقاسم فروتن معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه در حاشیه ششمین همایش فرماندهان و مسئولان نیروی زمینی سپاه با اشاره به برگزاری این همایش در مشهد اظهار کرد: در این دوره تربیتی که به نام دوره آموزشی تربیت و تعالی فرماندهان و مسئولان نیروی زمینی سپاه برگزار شد، محوریت ما امر به معروف و نهی از منکر بود.

وی ادامه داد: در این دوره تربیتی ۹ جلسه آموزشی با حضور حجت الاسلام والمسلمین سیدابراهیم رئیسی تولیت آستان قدس رضوی، حجت الاسلام محمدهادی رضایی مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی زمینی سپاه، محمدرضا باهنر نایب رئیس سابق مجلس شورای اسلامی و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و تعدادی دیگر از اساتید حوزه و دانشگاه برگزار شد.

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه خاطرنشان کرد: در راستای سخنان مقام معظم رهبری مبنی بر تحقق شعار سال و تلاش جهت تحقق فرامین معظم له، مباحث افزایش توانمندی و بصیرتی فرماندهان، برگزاری کمیسیون‌های تخصصی و همایش سراسری فرماندهان به منظور اجرای مناسب تر ماموریت ها در راستای امنیت مرزها و نوار مرزی به خصوص در بخش های مسلحانه مورد تاکید بوده است.

دبیر برگزاری ششمین همایش فرماندهان و مسئولان نیروی زمینی سپاه افزود: در ۵ دوره گذشته این همایش نکات مثبت زیادی در بازتاب ها داشتیم و با توجه به تغییرات ساختاری نیروهای مسلح و تغییرات برنامه‌های دشمنان ضدبشریت که در حوزه تروریستی فعال هستند، چگونگی برخورد مناسب و اثربخش با آنها مورد تاکید بود و به واقع بزرگترین دستاورد ۵ دوره گذشته به روز بودن توان و قدرت نظامی و دفاعی در برابر دشمنان بوده است.

سردار فروتن با  بیان اینکه افزایش توان بصیرتی و اعتقادی از دیگر برنامه‌های نیروی زمینی سپاه در این همایش بود، اظهار کرد: در شرایطی که شاهد هجوم  دشمنان در فضای مجازی هستیم باید آموزش های به روز در این حوزه مورد توجه باشد تا توان مقابله در برابر هجوم ها و حمله های دشمن از طریق فضای مجازی را نیز داشته باشیم.

انتهای خبر/07

منبع : سپاه نیوز

بدون پاسخ برای "معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه عنوان کرد: به‌روزرسانی توان دفاعی مهم‌ترین دستاورد نشست نیروی زمینی سپاه"

نوشتن نظر


  • admin: سلام بر شما. قربان شما. خواهش میکنم انجام وظیفست. سپاسگزارم از شما. موفق و پیروز و سر
  • Ali: سلام. مطالبتون خیلی خوبه.... ممنونم
  • Ali: سلام. آموزشی رو که نوشتین،عالیه،فقط توضیحات بیشتری از احیا قلبی ریوی و جلوگیری از

آمار گیر سایت