بازدید سردار عبداللهی از پروژه آزادراه کنار گذر جنوبی تهران

ارسال شده توسط admin در تاریخ: 20 جولای 2016

بازدید سردار عبداللهی از پروژه آزادراه کنار گذر جنوبی تهران

سپاه نیوز: فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) به همراه جمعی از مدیران قرارگاه از پروژه آزاد راه کنار گذر جنوبی تهران بازدید کرد.

به گزارش سپاه نیوز؛سردارسرتیپ پاسدار عباد الله عبداللهی  فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) و جمعی از مدیران قرارگاه ،ضمن بازدید از روند احداث پروژه آزادراه کنار گذر جنوبی تهران خواستار تسریع در روند اجرای این پروژه که نقش مهم و اساسی در کاهش تعداد خودروهای ورودی به تهران، تولید آلاینده‌های زیست‌محیطی در این کلان‌شهر و انتقال ترافیک استان‌‌های غربی و شمال غرب کشور به این آزادراه دارد، شد.

بنا بر این گزارش ؛این دومین بازدید فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) از پروژه کنار گذر جنوبی تهران در تیرماه است و شواهد بیانگر افزایش چشمگیرخاکبرداری و خاکریزی وپیشرفت پروژه در این مدت می باشد.

آزادراه کنارگذر جنوبی تهران در 158 کیلومتر در چهار قطعه در حال ساخت است و چهار استان قزوین،‌ مرکزی، البرز و تهران را در بر دارد و به عنوان یکی از حلقه‌های مفقوده کریدور ترانزیتی شرق – غرب از منطقه آبیک در حاشیه آزادراه کرج – قزوین ‌ شروع شده و به آزادراه قم – گرمسار در منطقه چرم‌شهر ‌متصل می‌شود.

بنا بر این گزارش ؛این پروژه آزادراهی که در چهار جبهه کاری فعال است، چندین تقاطع غیرهمسطح دارد و آزادراه‌های زنجان ـ قزوین، ساوه ـ تهران، قم ـ تهران، قم ـ گرمسار و مسیر ماهدشت ـ اشتهارد محور قدیم ساوه ـ تهران و سه خط‌آهن را قطع می‌کند.

گفتنی است، آزادراه کنارگذر جنوبی تهران با سرمایه‌گذاری 70 درصدی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) به عنوان پیمانکار و سرمایه‌گذار پروژه و سرمایه‌گذاری 30 درصدی دولت اجرا می‌شود.

انتهای پیام/02

 منبع : سپاه نیوز

بدون پاسخ برای "بازدید سردار عبداللهی از پروژه آزادراه کنار گذر جنوبی تهران"

نوشتن نظر


  • admin: سلام بر شما. قربان شما. خواهش میکنم انجام وظیفست. سپاسگزارم از شما. موفق و پیروز و سر
  • Ali: سلام. مطالبتون خیلی خوبه.... ممنونم
  • Ali: سلام. آموزشی رو که نوشتین،عالیه،فقط توضیحات بیشتری از احیا قلبی ریوی و جلوگیری از

آمار گیر سایت