مراسم گرامیداشت یاد و خاطره ۱۳ سرباز ارتش برگزار شد

ارسال شده توسط admin در تاریخ: 16 جولای 2016

مراسم گرامیداشت یاد و خاطره ۱۳ سرباز ارتش برگزار شد

صبح امروز با حضور خانواده جان باختگان ارتش جمهوری اسلامی ایران و جمعی از مسئولان لشکری و کشوری مراسم گرامیداشتی با سخنرانی آیت الله سیداحمد خاتمی در محل حسینه ثارالله کرمان برگزار شد.

به گزارش ”  پایگاه اطلاع رسانی سپاه ثارالله ”   صبح امروز با حضور خانواده جان باختگان ارتش جمهوری اسلامی ایران  و جمعی از مسئولان لشکری و کشوری مراسم گرامیداشتی با سخنرانی آیت الله سیداحمد خاتمی در محل حسینه ثارالله کرمان برگزار شد.

آیت الله خاتمی عنوان کرد: این داغ سنگین بود و اختصاصی به بازماندگان آنها نداشته و ندارد و پدران و مادران این جانباختگان بدانند که اول داغدار این مصیبت رهبر معظم انقلاب است.

وی بیان داشت: سربازان را بخواهیم در چند جمله توصیف کنیم، باید گفت فرزندان ورزیده و شجاع ملت، بازوان توانای امت و امام راحل هستند.

خاتمی ادامه داد: سربازان رکن اقتدار این کشور و رکن امنیت نظام هستند، اگر امروز در وسط جهنمی از آتش عراق، پاکستان، افغانستان و ترکیه هستند، ایران اسلامی گلستان است.

نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری با اینکه ما را تهدید کردند که ناامنی را به مرکز ایران می‌کشانند، اما موفق نشدند، افزود: یکی از دلایل آن اقتدار سربازان و ارتش جمهوری اسلامی ایران است.

خاتمی تاکید کرد: ما خود را مدیون سربازان می دانیم که شرافتمندانه با خدمت سربازی زکات سلامتی خود را می‌پردازند و دین خود به میهن اسلامی ادا می‌کنند.

منبع : سپاه ثار الله استان کرمان

 

بدون پاسخ برای "مراسم گرامیداشت یاد و خاطره ۱۳ سرباز ارتش برگزار شد"

نوشتن نظر


  • admin: سلام بر شما. قربان شما. خواهش میکنم انجام وظیفست. سپاسگزارم از شما. موفق و پیروز و سر
  • Ali: سلام. مطالبتون خیلی خوبه.... ممنونم
  • Ali: سلام. آموزشی رو که نوشتین،عالیه،فقط توضیحات بیشتری از احیا قلبی ریوی و جلوگیری از

آمار گیر سایت