امام جمعه موقت کرمان: ماهانه ۱۰۰ میلیارد به مستمری‌ بگیران کرمان پرداخت می‌شود

ارسال شده توسط admin در تاریخ: 16 جولای 2016

به گزارش ” پایگاه اطلاع رسانی سپاه ثارالله “ حجت‌الاسلام محمد صباحی ظهر امروز در جمع نمازگزاران جمعه در محل مصلای امام علی (ع) اظهار داشت: امام باقر (ع) فرمود «یک عابد و یک فاسق وارد مسجد شدند، اما وقتی از مسجد خارج شدند، عابد، فاسق و فاسق، عابد شده بود، زیرا آن عابد به خودش بالید و فخر فروخت که اهل مسجد و نماز است، اما آن گنهکار احساس شرمندگی کرد و به همین علت جای آنها عوض شد».

وی با دعوت خود و همگان به رعایت دستورات الهی بیان داشت: چهارشنبه ۳۰ تیرماه مصادف با شهادت حمزه سیدالشهدا است که عموی پیامبر اعظم (ص) و یار و یاور ایشان بود.

امام جمعه موقت کرمان ادامه داد: زمانی که حضرت حمزه به پیامبر اعظم (ص) ایمان آورد، فشارها بر پیامبر کمتر شد و روز شهادت حضرت حمزه سخت‌ترین روز برای پیامبر بود.

صباحی با اشاره به اینکه شنبه ۲۶ تیر ماه سالروز تاسیس شورای نگهبان است، عنوان کرد: شورای نگهبان برای اسلامی بودن و اسلامی ماندن نظام به وجود آمد و مهمترین وظیفه این نهاد پاسداری از احکام اسلام و قانون اساسی است و این نهاد در انتخابات هم نظارت دارد.

وی ابراز داشت: امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری بر تقویت و حمایت از شورای نگهبان تاکید دارند و اگر این نهاد، قدرتمند باشد می‌توان گفت قوانین اسلامی در این مملکت اجرا می‌شود.

صباحی با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی در عید سعید فطر بیان داشت: رهبری فرمودند «حتما باید حقوق‌های نجومی پیگیری و نتیجه‌اش به مردم اعلام شود» و این در حالیست که مسئولان کمر همت برای رسیدگی به این حقوق‌ها بسته‌اند، اما گفته می‌شود این حقوق‌ها قانونی است، این سئوال مطرح است چگونه این حقوق‌ها را قانونی کرده‌اند‌.

وی با اشاره به ۲۵ تیر سالروز بهزیستی و تامین اجتماعی تصریح کرد: هر فرد و خانواده‌ای دو دغدغه مهم شامل بیماری‌ها و هزینه آن و از کار افتادگی و بی‌سرپرست شدن را دارند که این دو مسئله باید به صورت علمی، قانونی و اصیل رفع شود و این کار بر عهده بهزیستی و تامین اجتماعی است.

امام جمعه موقت کرمان با اشاره به اینکه یک میلیون و ۴۰۰ هزار نفر زیرپوشش تامین اجتماعی هستند و ۹۰ هزار نفر هم مستمری‌بگیر داریم، گفت: ماهانه ۱۰۰ میلیارد تومان از سوی تامین اجتماعی به مستمری‌بگیران استان کرمان پرداخت می‌شود.

انتهای پیام/

منبع :فارس

منبع بر گرفته شده : سپاه ثار الله استان کرمان

بدون پاسخ برای "امام جمعه موقت کرمان: ماهانه ۱۰۰ میلیارد به مستمری‌ بگیران کرمان پرداخت می‌شود"

نوشتن نظر


  • admin: سلام بر شما. قربان شما. خواهش میکنم انجام وظیفست. سپاسگزارم از شما. موفق و پیروز و سر
  • Ali: سلام. مطالبتون خیلی خوبه.... ممنونم
  • Ali: سلام. آموزشی رو که نوشتین،عالیه،فقط توضیحات بیشتری از احیا قلبی ریوی و جلوگیری از

آمار گیر سایت