هیچ زائر ایرانی در عملیات انتحاری داعش در سامرا به شهادت نرسیده است

ارسال شده توسط admin در تاریخ: 09 جولای 2016

رئیس سازمان حج و زیارت:
هیچ زائر ایرانی در عملیات انتحاری داعش در سامرا به شهادت نرسیده است
رئیس سازمان حج و زیارت با اشاره به عملیات انتحاری بامداد (جمعه) گروهک تکفیری ــ تروریستی داعش در حرم امام‌زاده سیدمحمد در مسیر سامرا گفت: در این عملیات تروریستی هیچ‌یک از زائران کاروانهای حج و زیارت کشورمان به شهادت نرسیده‌اند.

به گزارش ” پایگاه اطلاع رسانی سپاه ثارالله ” سعید اوحدی با محکوم کردن عملیات‌ انتحاری و حمله‌ خمپاره‌ای به اطراف حرم امام‌زاده سیدمحمد در سامرا گفت: گروهک تکفیری ــ تروریستی داعش بامداد امروز (جمعه) ضمن حمله با خمپاره به اطراف امام‌زاده سیدمحمد در مسیر سامرا عملیات انتحاری نیز انجام داد که موجب به شهادت رسیدن و مجروحیت تعداد زیادی از زائران این امام‌زاده شد.

وی ادامه داد: خوشبختانه هیچ‌یک از زائران کاروانهای حج و زیارت کشورمان در ساعت حمله گروهک تروریستی تکفیری داعش در این امام‌زاده حضور نداشتند و تمامی زائران ایرانی در صحت و سلامت کامل هستند.

اوحدی با بیان اینکه تردد زائران کشورمان در ساعات شامگاهی انجام نمی‌گیرد، گفت: تمامی کاروانهای حج و زیارت برای اعزام زائران به اماکن مقدسه در طول روز تردد می‌کنند و هیچ‌یک از کاروانها از ساعات شامگاهی برای عبور و مرور به اماکن متبرکه استفاده نمی‌کنند.

وی تأکید کرد: تمامی کاروانهای سازمان حج و زیارت دارای قرارداد امنیتی با دولت عراق هستند و از سوی تیمهای امنیتی عراقی در مسیر عبور و مرور و تردد محافظت می‌شوند که خوشبختانه هیچ جای نگرانی در این مورد نیست و طی سه سال و نیم گذشته مورد خاصی برای زائران کشورمان اتفاق نیفتاده است.

رئیس سازمان حج و زیارت به حضور پرشمار زائران در عتبات عالیات اشاره کرد و گفت: زائران کشورمان در شهرهای نجف و کربلا در سلامت کامل مشغول زیارت هستند.

اوحدی در خصوص سفر زائران به سامرا نیز اظهار کرد: در حال حاضر با توجه به عملیات انتحاری گروهک تروریستی داعش به حرم امام‌زاده سیدمحمد در مسیر سامرا عزیمت به این شهر برای زیارت در این مقطع کنونی انجام نمی‌پذیرد و تا اطلاع ثانوی منتظر نظر مسئولان عراقی در این باره خواهیم بود.

منبع : سپاه ثار الله استان کرمان

بدون پاسخ برای "هیچ زائر ایرانی در عملیات انتحاری داعش در سامرا به شهادت نرسیده است"

نوشتن نظر


  • admin: سلام بر شما. قربان شما. خواهش میکنم انجام وظیفست. سپاسگزارم از شما. موفق و پیروز و سر
  • Ali: سلام. مطالبتون خیلی خوبه.... ممنونم
  • Ali: سلام. آموزشی رو که نوشتین،عالیه،فقط توضیحات بیشتری از احیا قلبی ریوی و جلوگیری از

آمار گیر سایت