سفر دو روزه وزیر کشور به کرمان؛پایلوت اقتصادمقاومتی کشور

ارسال شده توسط admin در تاریخ: 03 جولای 2016

6_452

وزیر کشور در سفری دو روزه به استان کرمان به عنوان یکی از سه استان اقتصادمقاومتی کشور، فعالیت های این استان در راستای موضوع مذکور را بررسی می کند. …

به گزارش ” پایگاه اطلاع رسانی سپاه ثارالله ”  عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور، در سفری دو روزه به کرمان، ضمن بازدید از مجتمع فولاد ایرانیان، در جلسه ستاد اقتصادمقاومتی این استان نیز شرکت می کند.

علیرضا رزم‌حسینی با اعلام برنامه‌های سفر عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور به استان کرمان اظهار داشت: وزیر کشور به واسطه قرار گرفتن استان کرمان به عنوان یکی از سه استان پایلوت اقتصاد مقاومتی از این به بعد سفرهای منظمی به کرمان دارد.

وی با اشاره به اینکه این سفر در راستای اجرای اقتصاد مقاومتی و تعیین استان کرمان در پایلوت اقتصاد مقاومتی انجام  می‌گیرد، گفت: وزیر کشور پس از معارفه استاندار خراسان جنوبی از آن منطقه به استان کرمان سفر می‌کند.

استاندار کرمان با بیان اینکه سفر وزیر کشور به استان کرمان دو روزه است با اعلام برنامه‌های وزیر در کرمان، افزود: بازدید از یکی از کارخانجات طرح اقتصاد مقاومتی و بررسی موانع موجود از برنامه‌های هنگام ورود وزیر است.

رزم‌حسینی شرکت در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان کرمانضمن اعلام برنامه‌های این سفر گفت: حضور در جلسه شورای اداری استان و دیدار با فعالان بخش خصوصی از جلسات مهم و کاری وزیر است که در صبح یکشنبه ۱۳ تیر انجام می‌شود.

گفته می شود این سفر در راستای معرفی این استان به عنوان یکی از سه استان اقتصادمقاومتی کشور است تا برنامه ها و فعالیت های استان در راستای اقتصادمقاومتی مورد بررسی قرار گیرد.

انتهای پیام/

منبع : سپاه ثار الله استان کرمان

بدون پاسخ برای "سفر دو روزه وزیر کشور به کرمان؛پایلوت اقتصادمقاومتی کشور"

نوشتن نظر


  • Ali: سلام. مطالبتون خیلی خوبه.... ممنونم
  • Ali: سلام. آموزشی رو که نوشتین،عالیه،فقط توضیحات بیشتری از احیا قلبی ریوی و جلوگیری از
  • admin: سلام شما لطف دارین انشالله در مطالب بعدی در زمینه هایی که گفتین تلاشمو می کنم که بت

آمار گیر سایت