حضور در راهپیمایی روز قدس پاسخی علیه جنایات صهیونیست‌هاست

ارسال شده توسط admin در تاریخ: 28 ژوئن 2016

ه گزارش ” پایگاه اطلاع رسانی سپاه ثارالله ”  حجت‌الاسلام محمد صباحی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته کرمان با گرامیداشت هفته قوه قضائیه اظهار داشت:

کشور جمهوری اسلامی ایران در میان حلقه‌ای از آتش قرار گرفته و در حالی که کشورهای همسایه ما با جنگ و خونریزی و ظلم‌های فراوانی روبه‌رو هستند، ما در آرامش و امنیت زندگی می‌گذرانیم.

وی بیان کرد: رشادت‌های نیروهای نظامی، امنیت و اطلاعاتی، دعای خیر مردم و درایت بی‌بدیل مقام معظم رهبری سبب شده تا کشور ما در امنیت کامل و فارغ از جنگ و خونریزی باشد.

صباحی افزود: هدف اصلی منافقان در حادثه هفتم تیرماه به شهادت رساندن آیت‌الله بهشتی به عنوان شخصیتی باهوش و سیاستمدار بود و اکنون در غرب با امنیت زندگی می‌کنند.

خطیب جمعه کرمان عنوان کرد: غرب، نظام جمهوری اسلامی ایران را متهم به عدم رعایت حقوق بشر می‌کند، در حالی که قاتلان رئیس جمهور شهید ما و شخصیت‌های بزرگی همچون شهید بهشتی را در خود جای داده است.

وی خاطرنشان کرد: کار قوه قضائیه اقامه قسط و عدل به عنوان اساسی‌ترین وظیفه یک حکومت است و در این زمینه نیز اقدامات موثری انجام می‌دهد.

صباحی با اشاره به حجم بالای پروند‌ه‌های ورودی به دادگستری‌ها بیان داشت: این میزان پرونده‌های دعاوی و مراجعات به دادگاه‌ها، شایسته نظام و ملت ایران نیست.

وی ادامه داد: قوه قضائیه با مجرم در ارتباط است، اما علل وقوع جرائمی مانند قتل، فساد و … که در حیطه قوه قضائیه نیست، باید سبب‌های جرم را خشکاند.

امام جمعه موقت کرمان همچنین اشاره‌ای به روز جهانی قدس داشت و گفت: حضور ملت ایران در راهپیمایی روز قدس و دفاع از مظلومان، معادلات جهانی را تغییر می‌دهد.

صباحی با اشاره به جنایات گروه‌های تروریستی و تکفیری در عراق، سوریه و فلسطین، توضیح داد: گروهک تروریستی داعش کودکان را جلوی چشمان والدین آنها می‌کشد و به اسارت می‌گیرد، شیعه علی(ع) نمی‌تواند در برابر چنین جنایاتی بی‌تفاوت باشد.

وی اظهار داشت: ریشه گروه‌های تروریستی و تکفیری مانند داعش، آمریکا و صهیونیست‌ها هستند، پس همه ملت ایران در روز جهانی قدس در دفاع از مظلومیت مسلمانان و شیعیان به میدان می‌آیند و در راهپیمایی شرکت می‌کنند.

خطیب جمعه کرمان همچنین اشاره‌ای به حادثه واژگونی اتوبوس حامل سربازان وظیفه 05 کرمان داشت و به خانواده و همسنگران آنها تسلیت گفت و از خداوند برای آنها صبر و اجر طلب کرد.

منبع : سپاه ثار الله استان کرمان

بدون پاسخ برای "حضور در راهپیمایی روز قدس پاسخی علیه جنایات صهیونیست‌هاست"

نوشتن نظر


  • admin: سلام بر شما. قربان شما. خواهش میکنم انجام وظیفست. سپاسگزارم از شما. موفق و پیروز و سر
  • Ali: سلام. مطالبتون خیلی خوبه.... ممنونم
  • Ali: سلام. آموزشی رو که نوشتین،عالیه،فقط توضیحات بیشتری از احیا قلبی ریوی و جلوگیری از

آمار گیر سایت