بسیج باعث بیم و هراس دشمنان نظام است

ارسال شده توسط admin در تاریخ: 23 مه 2016

بسیج باعث بیم و هراس دشمنان نظام است
فرمانده انتظامي بم گفت: تفکر و نهاد مقدس بسيج که در بين همه اقشار اجتماعي ميهن عزيزمان توسعه يافته يکي از ارکان نظام و موجب بيم و هراس دشمنان نظام است. …

به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی سپاه ثارالله ” محمد رضا فداء”  پیروی از شهدا و ائمه اطهار را آرمان ارزشمند همه ی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران دانست و گفت:  بسیج و نیروهای مردمی در پیروزی انقلاب و جنگ تحمیلی نقش بی بدیلی داشتند.

وی گفت: در مواجهه با جنگ نرم باید تلاش کنیم تفکر و روحیه بسیجی در نسل امروز به ویژه قشر جوان تقویت شود.

فرمانده انتظامی بم افزود: تفکر و سازمان بسیج که توسط رهبر و بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی پایه گذاری شد خود از دلایل ایجاد رعب و وحشت دشمن است و امروز در همه اقشار اجتماعی از نیروهای ولایی و ارزشمند بسیجی برخوردار هستیم.

فداء با اشاره به طرح های تامین نظم و امنیت مشترک نیروی انتظامی، سپاه و سایر نهادها بیان داشت: سازمان بسیج به عنوان یکی از دستاوردهای ارزشمند انقلاب از توان اجرایی بالایی برخوردار است و نیروی انتظامی نیز به عنوان مجری نظم و امنیت این فرصت و ظرفیت گسترده را مغتنم می شمارد.

وی در ادامه با اشاره به برخی آسیب های اجتماعی اظهار داشت: لازم است همه نهادها و سازمان ها در عرصه ی اشاعه و ترویج فرهنگ اسلامی و کاهش نمود فرهنگ بیگانه با همت و جدیت بیشتری وارد عمل شوند.

فرمانده انتظامی بم در پایان خاطرنشان کرد: اجرا و توسعه فعالیت های فرهنگی آموزشی از طریق پایگاه های مقاومت بسیج باعث جذب و گرایش گسترده قشر نوجوان و جوان به این نهاد مقدس شده است که این رویکرد در کاهش آسیب های فردی و اجتماعی نیز بسیار تاثیرگذار است.

انتهای پیام/

منبع : سپاه ثار الله استان کرمان

بدون پاسخ برای "بسیج باعث بیم و هراس دشمنان نظام است"

نوشتن نظر


  • admin: سلام بر شما. قربان شما. خواهش میکنم انجام وظیفست. سپاسگزارم از شما. موفق و پیروز و سر
  • Ali: سلام. مطالبتون خیلی خوبه.... ممنونم
  • Ali: سلام. آموزشی رو که نوشتین،عالیه،فقط توضیحات بیشتری از احیا قلبی ریوی و جلوگیری از

آمار گیر سایت