رزمندگان مقاومت بر خان طومان مسلط خواهند شد

ارسال شده توسط admin در تاریخ: 16 مه 2016

سردار دهقان در حاشیه مراسم ختم شهید مصطفی بدرالدین:
رزمندگان مقاومت بر خان طومان مسلط خواهند شد
وزیر دفاع گفت: مسلماً رزمندگان مقاومت اسلامی در برابر این اقدامات ایستادگی می‌کنند و مطمئناً بر خان طومان مسلط خواهند شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه ثارالله ”  سردار حسین دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در مراسم بزرگداشت شهید مصطفی بدرالدین،شرایط منطقه را بحرانی ارزیابی کرد و گفت:‌ آنها از گوشه گوشه دنیا افرادی را جمع کرده‌اند و علیه سوریه و محور مقاومت به کار گرفته‌اند چرا که می‌خواهند جریان اسلام ناب را از منطقه بیرون کنند در حالیکه فرزندان اسلام در این شرایط بحرانی با همه وجود برای دفاع حضور پیدا کرده‌اند.

وی گفت: در جریان حمله به خان طومان در حالیکه آتش‌بس اعلام شده بود و دولت سوریه به آتش بس پایبند بود آنها و در راس شان گروه تروریستی النصره آتش بس را زیر پا گذاشتند و به این منطقه حمله کردند.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای تاکید کرد: مسلماً رزمندگان مقاومت اسلامی در برابر این اقدامات ایستادگی می‌کنند و مطمئناً بر خان طومان مسلط خواهند شد.

سردار دهقان گفت: شهید مصطفی بدرالدین مجاهدی نستوه و جنگاوری دلاور و حزب اللهی تمام عیار بود.

وی ادامه داد: شهید بدرالدین یکی از نیروهای اسلام ناب و از فرزندان اسلام بود که در عرصه دفاع از اسلام حضور پیدا و با سایر جوانان با تمام وجود از این مکتب دفاع کرد.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای گفت: مصطفی بدرالدین یکی از مردانی بود که دشمن تلاش می کرد آنها را از میان بردارد اما تجربه تاریخی نشان داده است که با ریخته شدن خون هر شهید جای او را افراد همانند آنان مصمم و شجاع  خواهند گرفت.

سردار دهقان در پاسخ به این پرسش که آیا ایران قصد دارد از روسیه سامانه S400 دریافت کند؟ تصریح کرد: ما چنین قصدی نداریم.

منبع : سپاه ثار الله استان کرمان

بدون پاسخ برای "رزمندگان مقاومت بر خان طومان مسلط خواهند شد"

نوشتن نظر


  • admin: سلام بر شما. قربان شما. خواهش میکنم انجام وظیفست. سپاسگزارم از شما. موفق و پیروز و سر
  • Ali: سلام. مطالبتون خیلی خوبه.... ممنونم
  • Ali: سلام. آموزشی رو که نوشتین،عالیه،فقط توضیحات بیشتری از احیا قلبی ریوی و جلوگیری از

آمار گیر سایت