عامل حفظ جمهوری اسلامی دعای مادران شهید است

ارسال شده توسط admin در تاریخ: 28 آوریل 2016

عامل حفظ جمهوری اسلامی دعای مادران شهید است
استاندار کرمان گفت: دعای مادران شهید، نظام جمهوری اسلامی را تقویت کرده و پایدار نگه می‌دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه ثارالله ” علیرضا رزم‌حسینی در ویژه برنامه «اسوه‌های صبر و مقاومت» در محل خانه شهر با درود به صبر و استقامت مادران و همسران شهدا و جانبازان اظهار داشت: امروز در این برنامه جای سردار سلیمانی خالی است، اما اگر به شخصه در این مکان حضور ندارد، یاد و دلش با ماست.

وی بیان داشت: فلسفه برگزاری چنین مراسمی در ظاهر تجلیل از خانواده شهداست، شاید با هیچ زبان و تجلیل دنیایی نتوان قدرشناسی کرد، اما همه وظیفه داریم چنین برنامه‌ای را برگزار و در آن شرکت کنیم.

رزم‌حسینی عنوان کرد: تنها کسی که به واقع می‌تواند پاداش مادران و همسران شهدا و جانبازان را بدهد، خداوند متعال است.

وی تجلیل از خانواده شهدا را مورد تاکید قرار داد و ابراز داشت: نسل جوان و آینده ما باید بداند که روزگاری افرادی تنها برای دفاع از این سرزمین رفتند و مادران و همسرانی، پیکر عزیزان خود را سال‌ها بعد در آغوش گرفتند.

استاندار کرمان ادامه داد: همه ما وظیفه داریم این مراسم باشکوه را همیشه برگزار کنیم و در تاریخ ثبت شود که عده‌ای برای رضای خداوند و سرزمین خود فداکاری و ایثار کردند.

رزم‌حسینی گفت: من شاهد بودم که بانوان کرمانی، همسران و فرزندان خود را راهی جبهه‌های حق علیه باطل کردند و خود برای پشتیبانی از رزمندگان کار می‌کردند.

وی تصریح کرد: هزاران بانوی خوزستانی در محاصره خرمشهر در کنار مردان خود ایستادند و پرستاران تا آخرین لحظه در حصر آبادان ماندند تا رزمندگان را یاری دهند.

رزم‌حسینی با گرامیداشت مقام شهدای حرم خاطرنشان کرد: شهدای حرم پاداشی بالاتر از شهدای هشت سال دفاع مقدس دارند، زیرا در شرایط امروز که همه به دنبال مادیات هستیم، کار سختی است فردی برای جنگ و مبارزه برود.

استاندار کرمان گفت: روزی از سردار سلیمانی سئوال کردم، چگونه شما با گذشت 20 سال از جنگ تحمیلی، هنوز پوتین از پای در نیاورده‌اید و او پاسخ داد، من از 150 مادر شهید در کرمان لیست دارم که برای من دعا می‌کنند و آن دعاها مرا تا امروز نگه داشته و می‌توانم مقاومت و مبارزه کنم.

رزم‌حسینی اظهار داشت: دعای مادران شهید می‌تواند نظام جمهوری اسلامی را تقویت کند، ولایت ستون خیمه پایدار و محکم نظام اسلامی است.

وی بیان داشت: در شرایط کنونی هر شخصی که در راستای تعالی اقتصادی و فرهنگی این نظام کار کند، یک مجاهد است و باید این مهم را باور کنیم.

رزم‌حسینی افزود: با وجود چالش‌هایی که در اطراف ما وجود دارد، آیا می‌توان با کارهای روزمره اداری کشور را ساخت، اقتصاد مقاومتی یعنی همه مسئولان و مردم با روحیه جهادی در حوزه اقتصاد پیش آیند.

وی تصریح کرد: در اقتصاد کرمان بیش از 5 هزار میلیارد تومان طلا وجود دارد که بانوان از آنها استفاده می‌کنند و اقتصاد مقاومتی این است که همه دارایی‌هایمان را برای اشتغال فرزندانمان به میدان بیاوریم و اعتمادمان به اقتصاد ایران افزایش یافته و ثروت‌ها در چرخه اقتصاد قرار گیرد.

منبع : سپاه ثار الله استان کرمان

بدون پاسخ برای "عامل حفظ جمهوری اسلامی دعای مادران شهید است"

نوشتن نظر


  • admin: سلام بر شما. قربان شما. خواهش میکنم انجام وظیفست. سپاسگزارم از شما. موفق و پیروز و سر
  • Ali: سلام. مطالبتون خیلی خوبه.... ممنونم
  • Ali: سلام. آموزشی رو که نوشتین،عالیه،فقط توضیحات بیشتری از احیا قلبی ریوی و جلوگیری از

آمار گیر سایت