خطیب جمعه زرند:برجام شک در دشمنی آمریکا را برداشت

ارسال شده توسط admin در تاریخ: 23 آوریل 2016

برجام شک در دشمنی آمریکا را برداشت/ دشمنان داخلی بیش از دشمنان خارجی به کشور ضربه می زنند

خطیب جمعه زرند:
برجام شک در دشمنی آمریکا را برداشت/ دشمنان داخلی بیش از دشمنان خارجی به کشور ضربه می زنند

امام جمعه زرند در خطبه های نماز جمعه گفت: خوبی برجام این است که کسانی در داخل که به دشمنی آمریکا شک داشتند و امید دوستی داشتند اینک دیگر به دشمنی آنها مطمئن شده اند.

به گزارش “صبح زرند” ، حجت الاسلام ابراهیمی امام جمعه زرند در خطبه های نماز جمعه این هفته ضمن تبریک ایان اعتکاف ماه رجب گفت: مراسم اعتکاف همچون معجون شفابخشی است که جمعی از داروهای معنوی از جمله نماز ، روزه و شب زندهداری در مسجد و … را در خود دارد.

وی افزود: حدود ۴۰۰۰ نفر در شهرستان زرند در مراسم اعتکاف شرکت کرده اند که از این تعداد، حدود ۹۰۰ نفر به تناسب تقریبی ۲۰۰ نفر مرد و ۷۰۰ نفر زن در مساجد شهر زرند معتکف شده اند.

خطیب جمعه زرند با اشاره به فرا رسیدن سالروز واقعه طبس گفت: آمریکا با بهترین افراد و امکانات قصد سرنگونی حکومت نوپای انقلاب اسلامی را داشت اما به امر خداوند شن ها مامور نابودی آنها شدند تا انقلاب اسلامی حفظ شود.

وی ادامه داد: از اول انقلاب تا کنون همچنان دشمنان درصدد ضربه زدن به انقلاب اسلامی است اما کشور ما از دشمنان داخلی بیش از دشمنان خارجی ضربه می خورد.

ابراهیمی اظهار داشت: در مسئله برجام خود مسئولین اعلام کردند که جلوتر از برجام به تعهدات خود عمل کردند ولی طرف مقابل هنوز عملی صورت نداده است بطوریکه نقد را داده ایم و نسیه گرفته ایم.

وی تصریح کرد: خوبی برجام این است کسانی در داخل که به دشمنی آمریکا شک داشتند و امید دوستی داشتند اینک دیگر به دشمنی آنها مطمئن شده اند.

امام جمعه زرند گفت: آنچه که در این میان مهم است نورانیت و پیشرفت روز افزون انقلاب اسلامی در سراسر دنیاست و به فرموده امام (ره) و مقام معظم رهبری آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند.

وی افزود: هر چقدر که ما در جنگ سخت، محکم و استوار بودیم اما در جنگ نرم آسیب پذیر هستیم و باید نسل جوان ما مواظب دشمنان باشد چرا که آنان در جهت فسق و فجور و ایجاد بدبینی نسبت به نظام ، برنامه ریزی کرده اند.

نماینده ولی فقیه در شهر زرند همچنین خطاب به مسئولین و مدیران شهرستان یادآور شد: در بحث اقتصاد مقاومتی باید به صنایع خرد و کوچک بیشتر از قبل اهمیت داده شود و در این زمینه باید عمل لازم صورت گیرد.

حجت الاسلام ابراهیمی در ادامه خطبه ها، وفات عقیله بنی هاشم حضرت زینب (س) را تسلیت عرض نمود.

انتهای پیام/

منبع : صبح زرند

بدون پاسخ برای "خطیب جمعه زرند:برجام شک در دشمنی آمریکا را برداشت"

نوشتن نظر


  • admin: سلام بر شما. قربان شما. خواهش میکنم انجام وظیفست. سپاسگزارم از شما. موفق و پیروز و سر
  • Ali: سلام. مطالبتون خیلی خوبه.... ممنونم
  • Ali: سلام. آموزشی رو که نوشتین،عالیه،فقط توضیحات بیشتری از احیا قلبی ریوی و جلوگیری از

آمار گیر سایت