قرارگاه خاتم الانبیاء سپاه رقیب شرکتهای خارجی

ارسال شده توسط admin در تاریخ: 19 آوریل 2016

http://saeir.ir/sites/default/files/2_667.jpg?1461112705
جانشین سپاه ثارالله استان کرمان مطرح کرد :
قرارگاه خاتم الانبیاء سپاه رقیب شرکتهای خارجی
جانشین سپاه ثارالله استان کرمان افزود: قرارگاه خاتم الانبیاء سپاه در راستا سازندگی شکل گرفت و شاهد فعالیت ها و تلاش های زیادی از این نهاد بوده ایم و قرارگاه تنها رقیب شرکت های خارجی است و سپاه نقش خود را در سازندگی به خوبی ایفا کرده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه ثارالله  ” سردار محمد مطهری در نشست خبری به مناسبت دوم اردیبهشت ماه سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار کرد:

سپاه بازوی قدرتمند ولایت فقیه و پاسدار انقلاب بوده و در طول عمر پربرکت 37 ساله خود همواره خود را سپر انقلاب در مقابل تهدیدات فراوان دشمن قرار داده و با تمام وجود از نظام اسلامی دفاع کرده است.

جانشین سپاه ثارالله استان کرمان افزود: نقش پررنگ سپاه را در تمام صحنه های مهم این 37 سال شاهد بوده ایم از جمله رشادت پاسداران در کردستان، دوران دفاع مقدس و … شاهد جانفشانی نیروهای سپاه بوده ایم.

مطهری بیان کرد: در سال های نخست انقلاب نقش سپاه در تامین امنیت هواپیماهای شخصی به سپاه داده شد و از دی ماه 63 تاکنون شاهد هواپیماربایی از کشور ما نبوده ایم و در مقابله با هواپیماربایی ها، شهدایی را نیز تقدیم کرده ایم.

وی با اشاره به نقس سپاه در سازندگی کشور تصریح کرد: قرارگاه خاتم الانبیاء سپاه در این راستا شکل گرفت و شاهد فعالیت ها و تلاش های زیادی از این نهاد بوده ایم و قرارگاه تنها رقیب شرکت های خارجی است و سپاه نقش خود را در سازندگی به خوبی ایفا کرده است.

جانشین سپاه ثارالله استان کرمان گفت: سپاه براساس ماموریت ها و دفاع از انقلاب اسلامی خود را با نوع تهدید انقلاب تطبیق می دهد و سازمان خشک و بسته ای نیست.

وی افزود: پاسداران کرمانی نیز مانند دیگر مردم ایران اسلامی در زمینه امنیت جانفشانی های زیادی کرده اند و با فرمان امام مبنی بر تاسیس سپاه، منطقه 6 سپاه در استان کرمان شکل گرفت و ابتدا مسوولیت سه استان کرمان، سیستان و بلوچستان و هرمزگان را داشت.

مطهری تصریح کرد: طی سال های اخیر روند تهدید سخت به سمت تهدید نرم رفت و شکل گیری سپاه های استانی با ادغام ستاد منطقه مقاومت و سپاه لشکر شگل گرفته و فعالیت می کنند و نیروهای سپاه ماموریت های خود را براساس تهدید سخت و نرم انجام می دهند.

وی بیان کرد: محتوای سپاه، نظارت بر انقلاب است و به فرموده مقام معظم رهبری باید سپاه از هر اقدامی که ظرفیت الگو شدن ندارد، پرهیز کند.

جانشین فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان اظهار کرد: دشمن فهمیده که ثبات و ماندگاری انقلاب به ولایت فقیه است و بازوی قدرتمند ولی فقیه در نظام اسلامی، سپاه پاسداران است، لذا این دو رکن را مورد هجمه قرار داده است.

منبع : سپاه ثارالله استان کرمان

 

بدون پاسخ برای "قرارگاه خاتم الانبیاء سپاه رقیب شرکتهای خارجی"

نوشتن نظر


  • admin: سلام بر شما. قربان شما. خواهش میکنم انجام وظیفست. سپاسگزارم از شما. موفق و پیروز و سر
  • Ali: سلام. مطالبتون خیلی خوبه.... ممنونم
  • Ali: سلام. آموزشی رو که نوشتین،عالیه،فقط توضیحات بیشتری از احیا قلبی ریوی و جلوگیری از

آمار گیر سایت