آماده‌ باش تیم‌های امدادی سپاه برای کمک‌رسانی به سیل‌زدگان

ارسال شده توسط admin در تاریخ: 15 آوریل 2016

نسخه مناسب چاپارسال به دوستان

معاون اجرایی سپاه ولیعصر(عج) خوزستان اعلام کرد
آماده‌ باش تیم‌های امدادی سپاه برای کمک‌رسانی به سیل‌زدگان
معاون اجرایی سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان گفت: در صورتی‌ که استانداری خوزستان برای حضور سپاه پاسداران در صحنه امداد‌رسانی به مردم در مناطق سیل‌زده و گرفتار آب گرفتگی اعلام نیاز کند، سپاه استان خوزستان به طور کامل آماده خدمت‌رسانی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه ثارالله ” سرهنگ پاسدار عبدالرضا حاجتی با اشاره به خبر دستور فرمانده کل سپاه برای امدادرسانی به مناطق سیل‌زده اظهار داشت: سپاه استان خوزستان با تمامی ظرفیت و امکانات اعم از هوایی، زمینی و دریایی آمادگی کامل دارد که به محض اعلام استانداری خوزستان در مواقع ضروری، کمک‌رسانی را انجام دهد و تمامی مجموعه در حال حاضر در آماده‌باش هستند.

وی با اشاره به آمادگی سپاه‌های شهرستانی افزود: اگر تمامی شهرستان‌ها اعلام وضعیت قرمز کنند، بسیج با تمام قوای خود به کمک مردم می‌شتابد.

معاون اجرایی سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان بیان کرد: نیروهای بسیج در همه حوزه‌ها و در تمام شهرستان‌های استان خوزستان آماده خدمت‌رسانی به هموطنان خوزستانی هستند و خوشبختانه هیچ کمبودی از نظر امکانات نیز وجود ندارد.

حاجتی در پاسخ به سئوالی درباره خدمت‌رسانی سپاه در شهرستان شوش و مناطق آسیب دیده آن گفت: با توجه به اینکه در شهرستان شوش سیل آمده ‌‌و محور شوش ـ اندیمشک نیز مسدود شده بود، مسئولان شهرستان شوش کمکی را از ما درخواست نکردند و خودشان مشکل به وجود آمده را برطرف کردند.

وی افزود: فرمانده سپاه و مسئولان سپاه شوش به همراه بسیجیان شهرستان شوش با حضور در صحنه مشغول مدیریت امداد‌رسانی و همکاری با ارگان‌های امدادی هستند.

این مقام مسئول با اشاره به احتمال بروز مشکل‌ و کمک نیروهای سپاه گفت: ‌تمام تیم‌های امدادی ‌آماده شده‌اند‌ و از قبل برای آنها برنامه‌ریزی شده تا در کم‌ترین زمان و در اسرع وقت بتوانیم خود را به محل حادثه برسانیم و کمک‌رسانی کنیم.

وی در پایان عنوان کرد: به طور کلی در صورت بروز هرگونه مشکلی از جمله آبگرفتگی و سیل در راه‌ها و جاده‌های خوزستان، سپاه استان خوزستان با تمام نیرو امکانات آماده خدمت‌رسانی هستند و حتی قایق‌های سپاه نیز برای خدمات امدادی احتمالی در سیل کاملا آماده هستند.

 

منبع: خبرگزاری تسنیم

 

منبع برگرفته شده : سپاه ثار الله ستان کرمان

بدون پاسخ برای "آماده‌ باش تیم‌های امدادی سپاه برای کمک‌رسانی به سیل‌زدگان"

نوشتن نظر


  • admin: سلام بر شما. قربان شما. خواهش میکنم انجام وظیفست. سپاسگزارم از شما. موفق و پیروز و سر
  • Ali: سلام. مطالبتون خیلی خوبه.... ممنونم
  • Ali: سلام. آموزشی رو که نوشتین،عالیه،فقط توضیحات بیشتری از احیا قلبی ریوی و جلوگیری از

آمار گیر سایت