مراسم تجلیل ازهمسران شهداء جنوب کرمان برگزار شد

ارسال شده توسط admin در تاریخ: 06 آوریل 2016

مراسم تجلیل ازهمسران شهداء جنوب کرمان برگزار شد
با حضور حسنی سعدی مدیر کل بنیادشهید و امور ایثارگران استان کرمان مراسم تجلیل از ۱۴۴نفر از همسران شهداء شهرستانهای کهنوج و رودبارجنوب در محل مرقد بی بی طیبه شهرستان کهنوج برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه ثارالله ” به مناسبت هفته زن باحضور حسنی سعدی مدیرکل بنیادشهید استان کرمان،حجت الاسلام افشارمنش امام جمعه کهنوج و فرمانداران شهرستان های رودبارجنوب و کهنوج مراسم تجلیل از همسران شهداء جنوب کرمان در محل مرقد بی بی طیبه شهرستان کهنوج برگزار شد.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان در این مراسم نقش همسران شهداء را در سیر تاریخ بسیار بزرگ و رفیع دانست،و افزود: تکریم و تجلیل از ایثار و فداکاری همسران شهدا، تجدید میثاق با آرمان‌ها و عرض ارادت به پیشگاه شهیدان است.

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران کرمان نیز در این آیین معنوی با قدردانی از حضور خانواده های معظم شهدا در این همایش بر لزوم زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا و الگوگیری از سیره زندگی آنان تاکید کرد.

وی در ادامه افزود:  همسر شهید جانشین او بعد از شهادت است و ضمن برعده گرفتن مسئولیت سنگین تربیت فرزندان همزمان نیز تلاش می کنند تا یاد و خاطره شهداء را نیز زنده نگهدارند.

در پایان این مراسم با اهدای هدایایی از ۱۴۴نفر ازهمسران شهدا و جانبازان متوفی تجلیل شد.

انتهای پیام/

منبع : سپاه ثار الله استان کرمان

بدون پاسخ برای "مراسم تجلیل ازهمسران شهداء جنوب کرمان برگزار شد"

نوشتن نظر


  • admin: سلام بر شما. قربان شما. خواهش میکنم انجام وظیفست. سپاسگزارم از شما. موفق و پیروز و سر
  • Ali: سلام. مطالبتون خیلی خوبه.... ممنونم
  • Ali: سلام. آموزشی رو که نوشتین،عالیه،فقط توضیحات بیشتری از احیا قلبی ریوی و جلوگیری از

آمار گیر سایت