جنگ نرم از دیدگاه مقام معظم رهبری

ارسال شده توسط admin در تاریخ: 01 آوریل 2016

جنگ نرم از دیدگاه مقام معظم رهبری

تکفیری‌ها(جنگ نرم)

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار سلطان قابوس پادشاه عمان پرده از یکی از خطرناکترین گروهها و تهدید علیه وحدت و همگرایی ملت های مسلمان برداشته و فرمودند: “با حمایت برخی گروهها یک گروه تکفیری شکل گرفته و با همه مسلمانان درگیر است” و نیز فرمودند: “آتش گروه تکفیری دامن حامیانش را می گیرد”.تکفیریها یک جماعت منحط تاریخی هستند که ریشه آنها را باید در پیدایش خوارج جستجوکرد.

تاکید بر نص، مخالفت با فلسفه، حجیت صدراسلام و نیز تاکید افراطی بر نقل با بی توجهی به علم و عقل از مختصات فکری آنهاست.مهمترین بنای فکری آنها توسعه معنایی و مصداقی شرک و کفر است. تقریباً همه فرق اسلامی در تیررس اتهامات تکفیریها هستند. آنها همه دولت های اسلامی را کافر تلقی می کنند و این کفر جدید را شدیدتر از کفر دوران جاهلیت می پندارند.

نفوذ سرویسهای امنیتی و جاسوسی آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی در گروههای سلفی و تکفیری آن را به صورت یک گروه فشار خشن و تروریستی علیه ملت های مسلمان و دولت ها درآورده است.

فرمان این گروهها عمدتاً در دست آن سرویسهاست.با اوج گیری انقلاب اسلامی و نفوذ اسلام انقلابی در میان ملتها و افول گروه ها و احزاب سکولار و لائیک سرویسهای دشمن بیشتر روی گروه های تکفیری و نفوذ در آنها و سوزنبانی اهداف آنها کار می کنند.

آنچه امروز در سوریه به عنوان یک جنایت تمام عیار توسط تروریستهای تکفیری رو نمایی می شود گوشه‌ای از کارکرد تکفیریها در شکستن محور مقاومت و ایجاد تنفس مصنوعی برای رژیم صهیونیستی است.

تکفیریها از کاربرد سلاح شیمیایی،آتش زدن اسرا، سربریدن دانش آموزان اسیر، قتل عامهای فجیع در گورهای دسته جمعی و کشتار زنان، مردان و کودکان و کهنسالان ابایی ندارند.آنها اصرار دارند پیام قتل و غارت و خشونت و بیرحمی شان به همه برسد تا مخالفان آنها حساب کار دستشان بیاید.پول شیوخ عرب و سلاح کشورهای متمدن و پیشرفته آمریکایی و اروپایی فعلاً خرج این جریان خطرناک تروریستی می شود.

آمریکا و رژیم صهیونیستی امروز تمام فرق اسلامی بویژه شیعیان را با حمایت از تکفیریها هدف قرار داده‌اند. جهان اسلام باید یک راهبرد سیاسی و نظامی برای برخورد با این پدیده پیدا کند.علمای جهان اسلام باید با روشنگری جلوی شیوع تفکر مسموم سلفی و تکفیری را بگیرند. اگر این کار امروز صورت نگیرد فردا خیلی دیر است. تکفیریها امروز یک مصیبت بزرگ برای دنیای اسلام و حتی همه جهانیان هستند. آنها به هیچ چیز و هیچ کس وفادار نخواهند ماند حتی به خودشان! دنیای امروز که نگران حقوق بشر است باید به جریان تکفیری به عنوان یک تهدید علیه بشریت نگاه کند.

منبع : سراج نت

 

بدون پاسخ برای "جنگ نرم از دیدگاه مقام معظم رهبری"

نوشتن نظر


  • admin: سلام بر شما. قربان شما. خواهش میکنم انجام وظیفست. سپاسگزارم از شما. موفق و پیروز و سر
  • Ali: سلام. مطالبتون خیلی خوبه.... ممنونم
  • Ali: سلام. آموزشی رو که نوشتین،عالیه،فقط توضیحات بیشتری از احیا قلبی ریوی و جلوگیری از

آمار گیر سایت