عزت و سرافرازی امروز را مدیون 223683 شهید این کشور عزیز هستیم

ارسال شده توسط admin در تاریخ: 13 مارس 2016

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه ثارالله ” روز بزرگداشت شهدا یعنی اینکه یادآور شویم که عزت و سرافرازی امروز را مدیون 223683 شهید این کشور عزیز هستیم

روز بزرگداشت شهدا یعنی اینکه فقط 50587 نفر ار پدران شهدای عزیز 111833 از مادران پاکدامن آن عزیزان هنوز در قید حیاتند و هنوز شرافتمندانه فراق و داغ جگر گوشه های خود را بی هیچ منتی تحمل می کنند.

روز بزرگداشت شهدا یعنی اینکه فراموش نشود که پشت سر مردان موفق عموماً همسران موفقی است و 62742 نفر از همسران شهدا برای فرزندان شهدا هم مادری و هم پدری و پرستاری کردند و برای شهدا امانت داری کردند و هنوز وفادار راه شهید خود ایستاده اند

روز بزرگداشت شهدا یعنی بیاد آوریم که 169731 فرزند شهید در کشور از نعمت پدر بعضاً مادر محروم شوند و برخی از این عزیزان حتی چهره پدر را ندیدند و حاضرند دنیا را بدهند و یک لحظه لبخند پدر و دست نوازش او را احساس کنند . و بیشترین سهم را در این انقلاب دارند چرا که بیشترین هزینه را پرداختند.

روز بزرگداشت شهدا یعنی اینکه روزگاری جوانمردی با توکل بر خدا با الهام از راه حسین (ع) زن و فرزند والدین پیروز زمین گیر خود را گذاشتند و رفتند تا ما بمانیم تا دین وایمان عزت و سرافرازی شرافت این مملکت بماند و شاید بیشتر از 6000 نفر از آنان هنوز پیکر پاکشان برنگشته و دهها پدر و مادر چشم براه آمدن حتی قطعه استخوانی و پلاکی از این عزیزان هستند

روز بزرگداشت شهدا یعنی اینکه بدانیم در استان کرمان حداقل 115 خانواده دو شهدی و بعضاً 3 شهید تقدیم اسلام و قرآن و ولایت و شرف و حیثیت و امنیت ما کردند و بر هیچ کس منتی ندارند

روز بزرگداشت شهدا یعنی مجدداً  با خود مرور کنیم که در استان کرمان بیش از سیزده خانواده همانند 3 شهید سیف الدینی 3 شهید قطبی نژاد – 3 شهید کدخدایی – 3 شهید حسینی – 3 شهید بی غم 3 فرزند خود ا به قربانگاه فرستادند.

روز بزرگداشت شهدا یعنی اینکه به یکدیگر یادآور شویم که در استان کرمان برخی خانواده های شهدا همانند صابر ماهانی هر دو فرزند ذکور (پسر ) خود را تقدیم کردندو تعدادی همانند مادر شهید علی آقا شفیعی تنها دارائی خود و تنها فرزند دلبند خود یعنی علی آقا شفیعی از فرمانه محورهای قدر لشکر 41 ثارالله را به پای درخت اسلام قربانی کردند.

روز بزرگداشت شهدا یعنی اینکه با خود بیاندیشم که جق حق بزرگی خانواده های شهدا بگردن ما دارند مثلاً خانواده شهید تویسرکانی که پدر و فرزند و همسر خود را تقدیم اسلام و قران و شرف و حیثیت ما کرد، سرکار خانم حمیدی راوری تنها فرزند ذکور خود یعنی محسن تویسرکانی را و پدر خود و همسر خود را تقدیم کرد و هم اکنون هیچ متی تبر کسی ندارندو ایشان همسر و فرزند و مادر شهید هستند و شاید در کشور همانند ایشان انگشت شمار باشند.

روز بزرگداشت شهدا یعنی اینکه شهید قباد شمس الدینی شاید با 75 سال سن و 9 فرزند در گران غواص عضویت داشت و شب حمله وقتی که خواستند او را بخاطر کمی سن کنار بگذارند، گفت : ماهها آموزشهای سخت را تحمل کردم برای چنان شبی . لذا در عملیات شرکت و به آرزوی خود رسید.

بزرگداشت شهدا یعنی هر نهاد ، اداره و سازمانی که نشانی از شهیدی در مجموعه خود دارد حداقل با نصب تصویر شهید در محل کار خود گوشه ای از دین عظیمی که این دلاور مردان بر عهده ما گذاشته اند را ادا کند.

منبع: سپاه ثار الله استان کرمان

بدون پاسخ برای "عزت و سرافرازی امروز را مدیون 223683 شهید این کشور عزیز هستیم"

نوشتن نظر


  • admin: سلام بر شما. قربان شما. خواهش میکنم انجام وظیفست. سپاسگزارم از شما. موفق و پیروز و سر
  • Ali: سلام. مطالبتون خیلی خوبه.... ممنونم
  • Ali: سلام. آموزشی رو که نوشتین،عالیه،فقط توضیحات بیشتری از احیا قلبی ریوی و جلوگیری از

آمار گیر سایت