امنیت کشور مدیون سپاه پاسداران است

ارسال شده توسط admin در تاریخ: 12 مارس 2016

امنیت کشور مدیون سپاه پاسداران است
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت : اگر روزی دشمنان ایران اسلامی دست از پا خطا کنند با مقابله برق آسای ایران مواجه خواهند شد و من یقین دارم هیچ کس جرات ندارد کوچکترین عملیاتی علیه کشور ما داشته باشد و ما این امنیت را مدیون سپاه پاسداران، حاج قاسم سلیمانی و رهنمودهای مقام معظم رهبری هستیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سپاه ثارالله “ محمدمهدی زاهدی صبح امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه ضمن اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در دیدار اعضای مجلس خبرگان رهبری گفت: این سخنان بایستی سرلوحه کاری نمایندگان مردم و دولتمردان قرار گیرند که عبارت است از: اقتصاد مقاومتی، جهش علمی و مصون سازی فرهنگی.

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس افزود: بدلیل اینکه موضوع اقتصاد مقاومتی و جهش علمی از مواردی است که رهبری بر آن تاکید داتشه اند در ۴ سال گذشته مجلس در این خصوص فعالیت خوبی داشته است خصوصا در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی برنامه های سنگینی در این خصوص داشتیم و توفیقات بسیاری خوبی حاصل شد.

وی با تاکید بر موضوع جهش علمی تصریح کرد: در موضوع جهش علمی در دورانی که بنده از سال ۸۴ تا سال ۸۸ مسئولیت وزارت علوم را بر عهده داشتم سعی کردیم در این وزارتخانه خارج از مسائل سیاسی و دور کردن دانشگاهها از سیاسی بازی در جهت توسعه و فناوری کشور گام بر داریم.

زاهد ی با بیان اینکه راه ارزش های شهدا را ادامه خواهم داد، گفت : آرمان های شهدا، امام راحل ،آزادگان عزیز ، رزمندگان  و منویات مقام معظم رهبری ، وفادار بوده و هرگز به اندازه  سرسوزنی  هم از این آرمان ها دور نخواهم شد.

رزمایش هوایی سپاه گوشه ای از توان دفاعی ما و ضربه شصتی برای دشمنان بود

محمدمهدی زاهدی با اشاره به رزمایش سپاه پاسداران خاطرنشان کرد: ما تمام توان خود را در این رزمایش به نمایش نگذاشتیم اما همین مقدار هم ضمن خوشحال کردن دوستداران جمهوری اسلامی در کشور ضربه شصتی هم به دشمنان ایران اسلامی و صهیونیسم بین الملل نشان داد؛ دشمنان نظام اسلامی دریافتند توان دفاعی ایران اینقدر بالاست که هرگز در اندیشه کسی خدشه به امنیت ایران نخواهد گذشت.

وی ادامه داد: اگر روزی دشمنان ایران اسلامی دست از پا خطا کنند با مقابله برق آسای ایران مواجه خواهند شد و من یقین دارم هیچ کس جرات ندارد کوچکترین عملیاتی علیه کشور ما داشته باشد و ما این امنیت را مدیون سپاه پاسداران، حاج قاسم سلیمانی و رهنمودهای مقام معظم رهبری هستیم.

منبع : سپاه ثارلله استان کرمان

بدون پاسخ برای "امنیت کشور مدیون سپاه پاسداران است"

نوشتن نظر


  • admin: سلام بر شما. قربان شما. خواهش میکنم انجام وظیفست. سپاسگزارم از شما. موفق و پیروز و سر
  • Ali: سلام. مطالبتون خیلی خوبه.... ممنونم
  • Ali: سلام. آموزشی رو که نوشتین،عالیه،فقط توضیحات بیشتری از احیا قلبی ریوی و جلوگیری از

آمار گیر سایت