مراسم ۹ دی با حضور پر شکوه مردم زرند برگذار شد

ارسال شده توسط admin در تاریخ: 26 فوریه 2016

مراسم-نهم-دی-در-زرند-11

به گزارش “صبح زرند” ، مراسم گرامیداشت حماسه نهم دیماه با حضور با شکوه مردم و مسئولین زرند برگزار شد . این مراسم در خیابان امام و جلوی بازار زرند از ساعت ۹:۳۰ صبح آغاز و تا ساعت ۱۱ به طول انجامید.

در این مراسم باشکوه از همه اقشار ، احزاب و گروه ها حضور داشتند و باحضور خود بار دیگر ثابت کردند که پیرو ولایت و رهبری هستند و ۹ دی در تاریخ برای همیشه ماندگار است.

همچنین اکثر مسئولین اجرایی شهرستان زرند قبل از شروع مراسم ، در مکان تجمع حضور پیدا کرده بودند که گفتگوی خبرنگار صبح زرند با تعدادی از این مسئولین را در ادامه می خوانید.

اگر کسی بخواهد به نظام جمهوری اسلامی ایران خیانت کند ما او را به زباله دان تاریخ می فرستیم

عباس ایرانمنش عضو شورای شهر زرند در حاشیه این مراسم در رابطه با این روز گفت : روز نهم دی روز ماندگاری شد از آن جهت که ملت خدا جوی و ولایت مدار ایران با ذکاوت و بصیرت آمدند و نماد افتخار ملت ایران و جمهوری اسلامی را به نمایش گذاشتند و یک خط قرمز را ایجاد کردند بین کسانی که با جمهوری اسلامی عناد دارند و کسانی که با هم اختلاف نظر دارند .

ایرانمنش افزود : اختلاف نظر و اختلاف سلیقه در بین ما طبیعی است ولی اگر کسی بخواهد به نظام جمهوری اسلامی ، به خون شهدا و به عزت و کرامت مردم خیانت بکند،  ما او را کنار می گذاریم و به زباله دان تاریخ می فرستیم. ماندگاری نهم دی هم از این جهت است که مردم ما کاری حماسی کردند و در واقع تفسیر صحبت حضرت امام (ره) بود که مردم ما از مردم زمان رسول الله (ص) ، از مردم زمان امیرالمومنین (ع) و حتی از مردم زمان امام حسین (ع) آگاه تر و بهتر هستند . لذا حرکت مردم ما نمونه ای از تفسیر حضرت امام (ره) بود و مردم هوشمند کشور ما و بخصوص مردم غیور شهرستان زرند در روز ۹ دی ۸۸ آمدند و حماسه آفریدند.

روز نهم دی جزء باورهای ذهنی و اعتقادی مردم قرار گرفته است

احمد رشیدی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان زرند نیز در این رابطه گفت : در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بعضی از موارد هستند که نقطه مشترک و فصل مشترک همه مردم هستند ، یکی از این موارد که همه اقشار وهمه آحاد مختلف مردم روی آن اتفاق نظر دارند بحث ولایت فقیه است . از زمانی که انقلاب اسلامی شکل گرفت هر جا و هر زمان که بحث ولایت فقیه پیش آمد، چه در آن زمان که مملکت توسط امام راحل (ره) هدایت و رهبری می شد و چه در حال حاضر که به دست با کفایت رهبر معظم انقلاب این مهم صورت می گیرد ، مردم حضور خودشان را بطور قلبی و با عشق و اشتیاق نشان دادند و این موضوع به شکلی نهادینه شده وجزء باورهای اعتقادی مردم قرار گرفته است.

رشیدی تصریح کرد : به هر حال ما باید بپذیریم که همه ما باید در یک رکن اتفاق نظر داشته باشیم و این مملکت نیاز به فصل الخطاب در همه بخش ها دارد و من فکر می کنم امروزه همه آحاد و اقشار جامعه بر روی رکن ولایت فقیه اتفاق نظر و التزام دارند و این مسئله حل شده است و مردم بارها در صحنه های مختلف این را نشان داده اند. مردم ایران با عشق به ولایت و با تأسی از فرمایشات امام راحل و مقام معظم رهبری هر جا که اشاره کردند خودشان را در صحنه نشان دادند و ماندگاری روز نهم دی به این دلیل است که جزء باورهای ذهنی و اعتقادی مردم قرار گرفته است.

مردم ایران در روز ۹ دی بصیرت و آگاهیشان را به رخ جهانیان کشاندند

روح الله اثنی عشری فرمانده گردان ۴۰۶ امام حسین (علیه السلام) شهرستان زرند در این مراسم باشکوه ، در خصوص حماسه نهم دی گفت : همانطور که همه ما متوجه هستیم و می دانیم ، دشمن هیچ وقت دست از دشمنی با ما برنمی دارد و درصدد ضربه زدن به این نظام مقدس جمهوری اسلامی است . پس ما بایستی هوشیار و بیدار باشیم و این امر محقق نمی شود مگر اینکه در مسیر ولایت و رهبری باشیم و گوش به فرمان ولی امر خود باشیم و روز به روز بر بصیرت و آگاهی خودمان بیفزائیم .

اثنی عشری خاطرنشان کرد : مردم ما در یوم الله ۹ دی سال ۸۸ این بصیرت و آگاهی را به رخ جهانیان کشاندند و به همگان ثابت کردند که هرگز پشت دین و رهبر خودشان را خالی نخواهند کرد و فریب دشمنان اسلام را نخواهند خورد و این روز را در قلب تاریخ جهان ماندگار کردند.

 

لازم به ذکر است که در این مراسم ، مردم غیور شهرستان زرند با دستان گره کرده به شعار علیه آمریکا، اسرائیل و همدست هایشان و علیه منافقان و فتنه گران پرداختند. از دیگر برنامه های این مراسم اجرای سرود توسط دانش آموزان زرندی بود. همچنین امام جمعه زرند در این مراسم با شکوه به سخنرانی در مورد حماسه مردمی ۹ دی پرداختند.

مراسم-نهم-دی-در-زرند-(۱۱)

مراسم-نهم-دی-در-زرند-(۱۸)

مراسم-نهم-دی-در-زرند-(۱۹)

منبع : صبح زرند

 

 

بدون پاسخ برای "مراسم ۹ دی با حضور پر شکوه مردم زرند برگذار شد"

نوشتن نظر


  • admin: سلام بر شما. قربان شما. خواهش میکنم انجام وظیفست. سپاسگزارم از شما. موفق و پیروز و سر
  • Ali: سلام. مطالبتون خیلی خوبه.... ممنونم
  • Ali: سلام. آموزشی رو که نوشتین،عالیه،فقط توضیحات بیشتری از احیا قلبی ریوی و جلوگیری از

آمار گیر سایت