همچون سال گذشته قهرمانی را تکرار کردیم

ارسال شده توسط admin در تاریخ: 25 فوریه 2016

تیم-والیبال-شهید-گزمه-گردان-406-زرند-1

مومنی سرمربی تیم والیبال پایگاه شهید گزمه گردان ۴۰۶ زرند گفت : با وجود قهرمانی در جام ولایت زرند ، همچنان با قدرت در مسابقات آینده شرکت خواهیم کرد و از مسئولین می خواهیم تا شرایط حضور این تیم را در مسابقات استانی فراهم آورندتا در آن رقابت ها هم بتوانیم برای شهرستان زرند افتخار بیافرینیم.

به گزارش “صبح زرند” ، تیم والیبال پایگاه شهید گزمه از حوزه گردان ۴۰۶ امام حسین (ع) شهرستان زرند ، توانست در مسابقات والیبال بسیج جام ولایت شهرستان  به مقام قهرمانی دست یابد.

محسن مومنی فرمانده پایگاه ویژه شهید گزمه که به عنوان سرمربی و بازیکن این تیم نقش آفرینی می کرد ، به خبرنگار صبح زرند گفت : بازیکنان تیم شهید گزمه با روحیه بسیار بالایی که داشتند توانستند در این مسابقات که توسط سپاه ناحیه زرند برگزار می شد به مقام قهرمانی برسند.

وی ادامه داد : این تیم همچنین در جام دهه فجر سال گذشته نیز به عنوان قهرمانی رسیده بود و در حال حاضر به عنوان تیم برتر والیبال بسیجیان شهرستان زرند شناخته می شود.

مومنی تصریح کرد : ما همچنان با قدرت در مسابقات و تورنمنت های آینده به کار خود ادامه خواهیم داد و از مسئولین مربوطه درخواست داریم تا شرایط حضور این تیم را در مسابقات استانی فراهم آورند و در این راه ما را مساعدت نمایند تا در آن رقابت ها هم بتوانیم برای شهرستان زرند افتخار بیافرینیم.

در ادامه ، روح الله اثنی عشری فرمانده گردان ۴۰۶ زرند ، ضمن تبریک به بسیجیان والیبالیست این گردان ، گفت : به همه ورزشکاران بسیجی پایگاه شهید گزمه که بار دیگر افتخارآفرینی کردند خدا قوت می گویم و امیدوارم با قدرت هر چه بیشتر به کار خود ادامه دهند.

اثنی عشری در پایان خاطرنشان کرد : ما از هیچگونه کمکی برای موفقیت تیم های ورزشی این گردان دریغ نخواهیم کرد و در کنار آنها خواهیم بود.

اسامی ۱۲ بازیکنان تیم والیبال پایگاه ویژه شهید گزمه (گردان ۴۰۶ امام حسین (ع) ) به شرح زیر است :

محسن مومنی – عطا ضیاالدینی – رسول رشیدی – وحید رحمانی – مصطفی ضیاالدینی – علی بلوچی – محمدرضا عباس زاده – محمدرضا ضیاالدینی – فرزاد جعفری – علیرضا ایرانمنش – رضا خیراندیش و علیرضا عربپور

 

تیم والیبال شهید گزمه گردان ۴۰۶ زرند ۱

تیم والیبال شهید گزمه گردان ۴۰۶ زرند ۲

 

 

بدون پاسخ برای "همچون سال گذشته قهرمانی را تکرار کردیم"

نوشتن نظر


  • admin: سلام بر شما. قربان شما. خواهش میکنم انجام وظیفست. سپاسگزارم از شما. موفق و پیروز و سر
  • Ali: سلام. مطالبتون خیلی خوبه.... ممنونم
  • Ali: سلام. آموزشی رو که نوشتین،عالیه،فقط توضیحات بیشتری از احیا قلبی ریوی و جلوگیری از

آمار گیر سایت